بریتنی اسپیرز, طرفداران ابراز نگرانی پس از او توضیح می دهد که چرا “یخ زده” است که او مورد علاقه دیزنی فیلم

بریتنی اسپیرز پاسخ به چند سوال در آخرین Instagram تصویری. اما بسیاری از پیروان ابراز نگرانی پس از شنیدن این سوالات است که او تصمیم به پاسخ به اظهارات او در مورد مورد علاقه خود را فیلم دیزنی واقعا طرفداران او وز.

در این ویدئو 38 ساله ستاره پاپ ایستاده در مقابل یک جامد زرد رنگ پس زمینه. او با پوشیدن لباس سفید بالای محصول است که برجسته عمیق V-گردن یک ردیف از دکمه های پایین جلو و داراي زوائد و طناب کشی آستین. آن نگاه مانند او همچنین تا به حال در یک green bikini top زیر بلوز. او همراه خلاصه ی پیراهن با یک جفت از افزایش کم, کوتاه, و او را با لوازم ساز و برگ خود را با یک شال گردن. به “سمی” خواننده عینک مو نیمه و خار پشت.

بریتنی gazed به طور مستقیم به دوربین به عنوان او به اطلاع بینندگان خود که او قرار بود برای پاسخ به “همه” از سوالات است که او خواست در بخش نظرات او Instagram posts. اولین چیزی بود که او مورد علاقه فیلم دیزنی است و او توضیح داد که چرا 2013 فیلم انیمیشن یخ زده در صدر لیست خود را. او گفت که او دوست دارد رابطه بین خواهر آنا و السا و چگونه دومی “می رود و زندگی در قلعه فقط به این دلیل او نمی تواند مقابله کنه.”

بریتنی نیز به اشتراک گذاشته است که او را یک فن از سال 1986 کمدی فریس بولر بعد خاموش. او نشان داد که گل رز گل مورد علاقه او و او در پاسخ به دو خودرو مربوط به نمایش داده شد. او گفت که او خود را برای اولین بار وسیله نقلیه زمانی که او 17 ساله بود و او تنها بدست یک بلیط سرعت.

در پاسخ به او, تصویری, تعدادی از طرفداران ابراز سردرگمی و ترس بیش از آنچه که آنها از شنیدن شد. آنها همچنین پیشنهاد کرد که این فیلم بود شواهدی وجود دارد که بریتنی بود که کنترل یا دستکاری در برخی از راه و او حتی دیدن آنچه که مردم واقعا گفت: در پاسخ به رسانه های اجتماعی خود را پست.

“من هرگز دیده می شود هر کسی که این سوالات را بپرسید تکواندو. بچه ها او را در کنترل خود insta” خواندن یک نکته.

نظرات دیگر متمرکز بریتنی پاسخ به فیلم دیزنی سوال.

“من احساس می کنم مانند راه او صحبت در مورد یخ زده بود و در واقع او صحبت کردن در مورد چگونه او را به دام افتاده اند ؟” یکی از تحسین کنندگان این باورند.

یکی دیگر از فن اشاره کرد که شاهزاده خانم السا “دور برای قفل سال” و “کنترل پدر و مادر.” وجود دارد حتی پیشنهاد شده که بیش از یکی از بریتنی پاسخ بود و در واقع یک راز درخواست برای کمک.

“این یک پیام رمزی. منجمد در قلعه – آنها خود را قفل شده است و دور). بعد خاموش – او می خواهد به فرار. اولین ماشین/بلیط سرعت – کسی آمده نجات من به سرعت” یک فرد استدلال.

تعداد زیادی از نظر همچنین نوشت که آنچه که آنها واقعا چه می دانم این است که آیا بریتنی خوب است. نمایش داده شد در مورد خوب بودن مشترک هستند واکنش های رسانه های اجتماعی خود را ارسال و “FreeBritney” جنبش همچنان ادامه دارد و برای به دست آوردن بخار. بسیاری از طرفداران نگران چقدر کنترل خواننده conservatorship می دهد پدر او در طول زندگی خود و آنها متقاعد شده است که آن را ساخت او ناراضی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>