بریتنی اسپیرز’ ‘چهارراه’ شرکت ستاره خواستار طرفداران به او کرامت او سزاوار’

بریتنی اسپیرز’ چهارراه شرکت ستاره Taryn Manning به اشتراک گذاشته صمیمی پیام برای ستاره در Instagram حساب در این هفته در میان مداوم #FreeBritney جنبش است که دیده می شود بسیاری از طرفداران call برای خواننده به اجازه از او conservatorship است که به شخص دیگری قانونی و کنترل بر خود و مستغلات و حرفه ای از سال 2008. که فرد در اصل بریتنی پدر جیمی اسپیرز, هر چند او پا به پایین در سال گذشته و تصویب این مسئولیت را به مراقبت از خود را مدیر Jodi Montgomery.

پست که می تواند دیده می شود در Taryn را Instagram اینجا آپلود شد در ژوئیه 17. بازیگر مشترک رجعت ضربه محکم و ناگهانی از خودش بریتنی, Zoe Saldana و Anson Mount در بدنام 2002 آمدن از سن ،

در زیرنویس Orange Is the New Black بازیگر برچسب بریتنی رسمی Instagram حساب و به او گفت 1 میلیون پیرو است که او تا به حال “این یک زمان فوق العاده با این خدمه” قبل از او افکار خود را در حرکت.

“Britney من می دانم که شما قوی af و مغز خود را و فکر می روند. به من نگاه شما را شاد و مانند شما با داشتن یک انفجار! نگه دارید تا مبارک پست و ایمان خود را در عیسی مسیح,” او گفت: ستاره طریق پست به ظاهر مرجع کشت اخیر تا حدودی تصادفی و نامنظم رسانه های اجتماعی ویدئوها از “i’m A Slave 4 U” خواننده است که باید نشان داد رقص او به تنهایی در خانه.

“چگونه در مورد به جای #freebritney ما می گویند #GodIsWatchingOverBritney” او سپس ادامه داد: از مادر دو که به تازگی منتشر شده تنها “Mood Ring”.

Taryn Manning attends the 24th Annual Screen Actors Guild Awards
  فریز هریسون / گتی ایماژ

این بازیگر خواست طرفداران خود را به “به این زن فوق العاده شأن و منزلت او سزاوار به دست آورده و” به او اشاره کرد که بسیاری از کسانی که مایل بریتنی به اجازه از او conservatorship لزوما دانستن تمام جزئیات از آنچه در پشت صحنه.

“تا زمانی که شما می دانم که حقایق جلوگیری از گمانه زنی و تداوم پدر نهفته است. همه ما می دانیم او را تحت یک نوع کنترل است که ناعادلانه و همه چیز ثابت خواهد شد,” او گفت:.

“ایمان داشته باشد. آرزو می کنم او به خوبی! ارسال vibes خوب بدون ترس! لطفا!” Taryn اضافه شده قبل از او به پایان رسید او پست با هشتگ #alldarknesscomestolight.

این ها را دریافت کرده است بیش از 11,700 دوست دارد در 13 ساعت پس از او نوشته شده و آن را به حساب.

این #FreeBritney جنبش در جریان بوده است برای سال در حال حاضر, اما برداشت بخار در سال گذشته زمانی که طرفداران خواستار آن شدند که conservatorship پایان پس از بیش از یک دهه است.

اما بریتنی تیم همیشه در حالی که قطعه “من” خواننده این است که در هر نوع خطر و یا در حال دستکاری توسط کسانی که در اطراف او. وکیل او استانتون استین گفت: از مهر سال گذشته که ستاره “همیشه درگیر در هر حرفه و کسب و کار تصمیم گیری است. دوره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>