بریت مانوئلا امکان می دهد تا همه قطع کردن در یک کوچک عدم تطابق بیکینی

بریت مانوئلا اجازه دهید آن را آویزان در یک کوچک لباس شنای زنانه دوتکه در آخرین Instagram به اشتراک گذاری و طرفداران او را کاملا دوست داشتن دید.

چند اسلاید ها لگد کردن با یک هنوز هم عکس از مدل با بهره گیری از یک روز زیبا در مینیاپولیس, مینه سوتا. او ایستاده بود به طور مستقیم در جلوی دوربین و با استفاده از دست خود را به قاب چهره او به عنوان او gazed در lense با شرجی خیره.

یک ساختمان ساخته شده از کف به سقف پنجره ها و چوب-paneled دیوار بود فقط چند پا از پشت سر او و به نظر می رسد پر از تجهیزات تناسب اندام, هر چند بریت به سختی نگاه آماده به کار تا عرق ، به جای تناسب اندام دنده 26 ساله شد چادری در یک itty-bitty, عدم تطابق بیکینی متشکل از روشن بالا به رنگ سبز و زرد کف که او اشاره کرد که در این عنوان از او پست بودند رنگ های مورد علاقه او.

این Instagram احساس حیرت زده در یک غیرممکن کوچک, هولتر سبک بالا با نازک تسمه شانه که نمایش او باب روز بازوها و شانه ها. این قطعه نیز برجسته ruched مثلث فنجان که به سختی به اندازه کافی برای مهار قفسه سینه خود را ترک زیبا از رخ و underboob به خوبی بر روی صفحه نمایش. در ضمن او پایین لباس شنای زنانه دوتکه افتخار risque بالا-برش طراحی که نشان داد او باب روز و مجسمه ران.

کش رفتن به اسلاید دوم از این ها به ارمغان آورد علاقه مندان به فیلم کوتاه را به “رویاهای” توسط Fleetwood Mac. کلیپ اسیر بریت ایستاده در مشخصات و به آرامی swaying باسن او به پیروان دیگر نگاه او به سختی وجود دارد گروه از زاویه های مختلف. تغییر در برخواهد داشت نشان داد daringly دارای گونه های برامده سبک بریت را در پایین لباس شنای زنانه دوتکه, همچنین به عنوان یک اذیت کردن نگاه اجمالی در پرت derriere. در یک نقطه او کشیده در پوشاک string تسمه که گره خورده بود در کمان خوش طعم در لگن جلب توجه او را به تخت میانی و چوب اسکنه خورده abs.

جای تعجب نیست که دو Instagram update ثابت به یک ضربه بزرگ با بریت را 914,000 پیروان در رسانه های اجتماعی پلت فرم. آن را به دست آورده بیش از 16000 دوست دارد تنها پس از یک ساعت از رفتن زندگی می کنند. چند طرفداران flocked به بخش نظرات و همچنین به ترک تعارف از زیبایی باور نکردنی نمایش.

“شما نگاه شگفت انگیز” یک نفر نوشت.

یکی دیگر از طرفداران گفت که بریت بود “bod اهداف واقعی است.”

“همه چیز در مورد شما بسیار زیبا” یک سوم پیرو اظهار نظر.

“که چگونه کمال می رسد ، اظهار داشت: یک چهارم تحسین.

بریت پوست-عریان جرقه بزند به اثبات می شود بسیار محبوب است با طرفداران خود را در وقت و زمان دوباره. او به تازگی به اشتراک گذاشته عکسی از او lounging در کوچ, black pussy چشمگیر, هیکل در یک مجموعه ای از مش سیاه و سفید لباس زیر زنانه. که پست به دست آورده تقریبا 39,000 دوست دارد و 677 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>