بریت مانوئلا Flaunts مخروط Abs در حالی که خیساندن تا خورشید در یک نحیف سفید لباس شنای زنانه دوتکه

بریت مانوئلا لگد کردن او در چهارم جولای تعطیلات با عنوان خارج به جذب برخی از نور خورشید است. مدل و مربی تناسب اندام به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن دو عکس و یک فیلم کوتاه از او برنزه جلسه که به سرعت تبدیل شدن به یک ضربه عمده با هزاران نفر از طرفداران.

سه گانه Instagram update لگد کردن با یک تحریک تصویری که گرفته شده به عنوان بریت کشیده در سراسر رنگارنگ حوله ساحل که آویخته شد بیش از یک صندلی سالن. او نگه داشته و دوربین متمرکز در وسط بدن او که به نظر می رسد slathered در روغن برنزه برای کمک به بهبود خود را در حال حاضر عمیق, سراسر, تب و تاب بودن.

بریت تضعیف به یک کلاسیک بیکینی سفید به کار بر روی خود را قهوهای مایل به زرد است که کاملا مناسب او بدنسازی-honed هیکل و خطرناک منحنی. شنا مجموعه شامل یک سینه بند ورزشی به سبک بالا با پایین یقه حرکت شبیه چمچه زنی که دیدم یک زیبا از مدل کافی رخ. خوش طعم آویز گردنبند کاهش یافت و بیش از او دکولته هدف فقط بالا, شهوت انگیز او دارایی به رسم حتی توجه بیشتر به سینه کلان, صفحه نمایش است.

بریت تطبیق پایین لباس شنای زنانه دوتکه افتخار کلاسیک برزیل برش که نمایش خود انحنا, باسن و مجسمه ران. آن را به حال یک منحنی تسمه که نشسته بالا بر روی باسن خود را با تکیه تلفظ کردن و تمیز کمر محکم بسته شده شکم و فوق العاده مخروط abs که او نسبت به خود تمرینات توسط بریت مانوئلا برنامه تناسب اندام.

دوم و سوم اسلاید در ها شامل دو تقریبا یکسان عکس هایی که اسیر این مدل از گردن به پایین تا وسط ران. او به نظر می رسد که زاویه دار باسن خود را کمی به سمت و خم یک پا در زانو او به عنوان جامعی عکس, تاکید بر او derriere.

بریت صورت نه ظاهر را در هر نقطه در ها. او پیروان به سختی به نظر می رسید به ذهن و به جای آن تمرکز خود را از توجه و تحسین در رسانه های اجتماعی را شکل بی عیب و نقص.

“عالی قهوهای مایل به زرد و فوق العاده بدن” یک نفر نوشت در بخش نظرات.

“OMFG شما بسیار زیبا و در” ستایش یکی دیگر از فن.

“تحت اللفظی کمال” یک سوم پیرو پکتیا میباشد.

“خوب اما شبیه به این هدف من است ، اظهار داشت: یک چهارم کاربر.

این ها نیز انباشته حدود 21,000 دوست دارد در عرض دو ساعت از رفتن زندگی می کنند به بریت خوراک.

مرد انگلیسی است که به سختی خجالتی در مورد نشان دادن نتایج خود شدید رژیم تناسب اندام در Instagram صفحه. او به تازگی نمایش گذاشت او چشمگیر, هیکل در یک کودک صورتی محصول بالا و مطابق با شورت. که هماهنگ athleticwear نگاه نیز ثابت می شود, محبوب, درآمد بیش از 26,000 دوست دارد و 1,074 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>