Bri Teresi نشان داد او رقم خیره کننده جدید در Instagram پست در روز پنج شنبه بعد از ظهر. این مدل یک سری از تصاویر را بر روی او خوراک است که در آن او sported مطلق سیاه و سفید مجموعه ای که در سمت چپ بسیار کمی به تخیل و نمایش او بهترین دارایی است. او مطرح شده در اتاق خواب آینه به طرفداران یک نگاه اجمالی از او نگاه را از تمام زاویه.

ترجمه گروه شامل یک کم قطع بند با طلا دکمه های پایین و جلو. پشت سینه بند ساخته شده از یک سیاه مواد که نشان داد او عضلات. لباس زیر زنانه بالا را ياوه یقه تحت فشار قرار دادند و او را رخ و از.

ترجمه تخت صدای زیر شکم در نمایش بین بالا و مطابق بند جوراب کمربند تحت پوشش در طلا embellishments. کمربند زد در اطراف ناف او و او را در آغوش گرفت دور کمر کوچک. فقط در زیر کمربند Bri عینک سیاه و شلاق زدن با طرف بالا که در معرض بلند و لاغر و پرت derriere.

Bri مرتب کردن لباس با یک جفت سیاه و سفید مطلق ران بالا بلند, لباس تنگ متصل به کمربند و همچنین به عنوان یک جفت پاشنه سیاه و سفید. او همچنین عینک یک جفت گوشواره آویزان و صورت پر از آرایش, از جمله آنچه نگاه به bronzer, هایلایت ضخامت خط چشم و رژ لب صورتی. او عینک طولانی, مو بور, بسته کردگی در یک شسته و رفته مستی با چند رشته از سمت چپ به قاب صورت.

Bri مطرح شده در خاکستری و سفید در اتاق خواب Auburn, California, با توجه به پست geotag. تخت او می تواند دیده می شود در پس زمینه و همچنین به عنوان یک nightstand و یک آینه نقره ای در گوشه ای. نور طبیعی ریخت و در طریق کشف پنجره پشت nightstand. اشعه شسته Bri و برجسته خود را قهوهای مایل به زرد پوست.

در تصویر اول Bri قد بلند ایستاده بود به او رو به دور از دوربین است. او قوسی پشت او و گیر او دور کون, بیرون, بیشتر, با تاکید بر او شکل ساعت شنی. Bri نگاه بیش از شانه خود را با لب pursed. دوم عکس گرفته شده از یک زاویه نزدیک و نشان داد Bri از جلو. این کودک تحت فشار قرار دادند یک لگن را به سمت و خیره در دوربین با شرجی زل زل نگاه کردن.

Bri پست دریافت بیش از 8,700 دوست دارد و نزدیک به 300 نظر در چند ساعت به عنوان طرفداران باران خود را با عشق در بخش نظرات.

“این است که پس از فیلم” یکی از طرفداران گفت: با آتش emoji.

“که برای اولین بار شات قاتل” کاربر دیگری اضافه شده است.

Bri همیشه می داند که چگونه به درایو پیروان وحشی. در یکی دیگر از پست های کودک ایستاده در پشت بام در یک طلا monokini که طرفداران او را دوست داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im