Bri Teresi های اخیر Instagram به اشتراک گذاری را به او نشان دادم به دنبال فوق العاده در یک لباس سیاه و سفید. زیبایی از شمال کالیفرنیا بوده است افشای قفسه سینه خود را در تعدادی از عکس ها طی چند روز گذشته اما در آخرین اضافه کردن به صفحه مدل flaunted او نزدیک به کامل غنیمت به جای. در این نام تجاری جدید دو عکس به روز رسانی Teresi برچسب محل خود را در Auburn, California, که در آن او بزرگ شده.

اولین عکس در عرشه روشن شد با خورشید ضرب و شتم در Teresi مو. او مطرح در یک پیاده رو در مقابل یک حصار فلزی که پوشش داده شده در برگ سبز رو او را پشت به دوربین در تصویر شماره یک و اجازه او بلند, بور قفل سقوط در وسط شانه های او. به نمایش گذاشتن بدن مدل sported یک لباس سیاه و سفید خالص است که شامل یک پانل مش در نزدیکی وسط پشت او. خوانده شده و برگ تا به حال ران بالا slits نمایاندن زینت کردن او زرق و برق دار, پاها به عنوان به خوبی به عنوان او دور پایین در حالی که او چادری در شلاق زدن سیاه و سفید.

برای تکمیل لباس زنانه به تن یک جفت از حال برهنه ، Teresi مطرح شده در مشخصات در تصویر دوم نگاه کردن به دور و باز کردن دهان او همیشه تا کمی. فیلتر شد در سیاه و سفید و مراتب کمتر رنگی از عکس شماره یک. این ççê ی اضافه شده یک جفت از گوشواره را برای گروه خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک سیاه و سفید ساده کلاچ. بسیار شبیه به کمر وسط جلوی لباس او را نیز برجسته مش محض نمایش یک اشاره از رخ. در این عنوان از او خواسته طرفداران خود را به بهترین خود را قرنطینه انتخاب کنید تا خط.

فقط در چند ساعت کوتاه طرفداران آب گرفتگی صفحه او با پتانسیل خطوط وانت در حال حاضر به روز رسانی بیش از 16000 لایک در علاوه بر این به بیش از 420 نظرات.

“من شنیده ام COVID-19 نیست زنده ماندن در دمای خب پس شما امن به عنوان شما بیش از حد دنگ داغ” یکی از طرفداران نوشت: اضافه کردن یک شماره از شعله emoji.

“من به شما می شود قرنطینه?!?,” دوم رسانه های اجتماعی کاربر هوشمندانه نوشت.

“آیا شما یک بیماری همه گیر از آنجا که شما رو قلب من در مستند!,” یکی دیگر از پکتیا میباشد.

“آیا شما با wifi? باعث احساس می کنم ارتباط” یک بیشتر chimed در همراه با یک قلب قرمز از emoji.

مدل شده است صحبت کردن در مورد قرنطینه زیادی در روزهای اخیر. هفته گذشته Inquisitr گزارش داد که Teresi رفت بالا تنه گفتن طرفداران او که او نمی خواهید برای دریافت لباس پوشیدن و در تمام طول شده است. آن را می آید به هیچ شوک که عکس به دست آورده بیش از 15,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im