توله شیکاگو و میلواکی Brewers جعلی اند کاملا رقابت بیش از چند سال گذشته. دو تیم مواجه خاموش در برابر برای NL مرکزی بخش یا یک نقطه در کارت های وحشی چندین بار پس از تخمیر ساخته شده پرش از AL به NL. چرا که دو تیم فقط 90 مایل از هم جدا دو fanbases تمایل به سفر و نه به خوبی. توله طرفداران همواره یک گروه است که به مخالفت با استادیوم مثل اردک به آب است. که می تواند بسیار خسته کننده برای تیم خانه است که به طور ناگهانی خود را به احساس مانند آنها در واقع جاده تیم. برای دومین سال متوالی تخمیر فکر می کنم آنها به آمده تا با یک راه برای متوقف کردن توله از طرفداران پر کردن خود را در ورزشگاه.

برای دومین مستقیم فصل میلواکی برگزاری یک بلیط فروش است که تنها ارائه شده به کسانی که زندگی در ایالت ویسکانسین. WGN9 گزارش ویژه فروش بلیط شروع می شود در روز سه شنبه, فوریه 11 و اجرا می شود از طریق پنج شنبه, مه 13. “ویسکانسین تنها ساکن” پیش فروشی است که تنها با خرید و فروش بلیط به صورت حذفی بازی های خانگی برابر شیکاگو توله.

در میان بلیط در ارائه این روز باز سری شروع در مارس 26. دیگر سری ها ممکن است 22-24 و اوت 7-9. آن را به عنوان سال قبل از تخمیر امیدوار به نگه داشتن خانه خود را در زمینه مزیت در مقابل توله شیکاگو. ویسکانسین ساکنان قادر به خرید به عنوان بسیاری از چهار بلیط برای هر روز افتتاحیه و تا هشت بلیط برای هر یک از دیگر بازی ها است.

The Chicago Cubs take on the Milwaukee Brewers
  دیلن Buell / گتی ایماژ

در سال 2019, طرح برای نگه داشتن توله طرفداران خود در ورزشگاه تا آنجا که آنها می تواند به نظر می رسد به کار کرده اند. تخمیر رفت 7-3 در Miller Park برابر شیکاگو است. آنها نیز به پایان رسید پیش از 90 مایل همسایه.

با وجود این واقعیت است که آنها موفق به نگه داشتن طرفداران خود را در حال آمدن به میلر پارک و شیکاگو توله طرفداران دور ترین بخش وجود دارد هنوز هم هستند کسانی که با مراجعه به میلواکی را در ورزشگاه به عنوان “شیکاگو شمال است.” این سوال برای این فصل آینده خواهد بود یا نه طرفداران از شهر بادخیز بسیار هیجان زده هستند به اندازه کافی در مورد یک تیم ساخته شده است که تعداد بسیار کمی حرکت می کند این زمستان.

رایگان-عامل خریدهای تا کنون تا حد زیادی شده است از جزئی لیگ تنوع. وجود دارد حداقل یک بازیکن است که می تواند اضافه کردن یک کمی از عطر و طعم به رقابت. ماه گذشته توله شیکاگو امضا سابق حذفی پارچ به خود اغل گاو یا حشم. جرمی Jeffress به حال خودش فوق العاده 2018 اما صدمات و ناکارآمدی او مصرفی نسبت 2019 فصل است. این بدان معناست که حداقل یک عضو از سال 2020 توله می داند Miller Park مانند آن بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de