Brennah سنگ های سیاه و سفید کمی لباس و Flaunts عمده پوست در ضربه محکم و ناگهانی

مدل آمریکایی و بازیگر Brennah سیاه به او در زمان Instagram حساب در پنج شنبه, جولای 22, و مشترک بسیار داغ ضربه محکم و ناگهانی به وای او سپاه از پیروان.

در تصویر 24-سال-مدل لرزاند لباس کوچک سیاه و سفید که کاملا برجسته رقم شگفت انگیز او. آن را برجسته نازک تسمه پایین برش یقه و armhole. به عنوان یک نتیجه او نه تنها دیدم یک نگاه اجمالی از او رخ و بی عیب و نقص او دکولته بلکه طعنه پیروان خود را توسط یک زیبا از sideboob. این گروه همچنین اجازه او را به او نشان دهد ،

او عینک, خروس بزرگ, گیسوان را و اجازه دهید او قفل آبشار بر پشت او. در همراهی با روز هوای آزاد, عکس Brennah تصمیم گرفتند برای, حداقل, آرایش. او همچنین تا به حال او را کاملا آراسته ناخن با رنگ سفید لهستانی.

شلیک صورت گرفت در برابر پس زمینه از برخی از درختان. یک دیوار آجری یک گلدان پر از گل های رنگارنگ, بسیاری از گیاهان و یک نیمکت نیز می تواند دیده می شود در پس زمینه. محیط اطراف خود را اضافه طراوت اورا به تصویر.

به اعتصاب مطرح Brennah ایستاده بود راست کشیده در و hemline از او با لباس کوتاه و کمی قوسی پشت او. او gazed مستقیم به دوربین و دروغ محض جدا لب های او.

در زیرنویس Brennah نوشت که او را دوست دارد به نگه داشتن او سبک فوق العاده گاه به گاه. او همچنین به اطلاع کاربران از طریق یک برچسب که خود لباس بود از آنلاین لباس, خرده فروشان, Yandy. علاوه بر آن او برچسب گذاشته شده توسط خود عکاس, Devin Del Santo برای تائید.

در عرض کمتر از یک ساعت از رفتن زندگی می کنند که ضربه محکم و ناگهانی انباشته بیش از 6000 دوست دارد. چه چیزی بیشتر از چند Brennah را تحسین flocked به بخش نظرات و ارسال شده حدود 300 پیام های که در آن آنها را ستایش او شکل شگفت انگیز و حس سبک.

“این است لعنتی زیبا! شما نگاه شخص حتی بدون تلاش!” یکی از حامیان اظهار نظر در ضربه محکم و ناگهانی.

“شما هیچ ایده چقدر من به شما در این لباس!” کاربر دیگری chimed در.

“این است که تا بحال بهترین خود را نگاه کنید در Instagram! کاملا دیوانه” یک سوم adorer اظهار داشت.

“Brennah شما دست پایین ترین زن زیبا در گرم یک چهارم پیرو نوشت.

گذشته از او به طور منظم طرفداران و پیروان تصویر نیز توسط بسیاری از مدل ها و اثرگذارندهها از جمله Rianna کانر نجار, Lincoln, لاو, و بیانکا ریچاردز.

Brennah نوشته های خود تصاویر به یاد طرفداران خود را اغلب. به عنوان Inquisitr قبلا اشاره او به اشتراک گذاشته شده یک عکس در حالی که پیش او که در آن برجسته پوشیدن shimmery برنز شنای زنانه دوتکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>