شکستن مارس را در طول تاریخ بد بیکاری گزارش با شماره

بی سابقه 20.5 میلیون شغل نابود شد در ماه آوریل در آمریکا, رانندگی, نرخ بیکاری به 14.7 درصد در مقایسه با 4.4 درصد در ماه مارس است. اولیویه DOULIERY/خبرگزاری گتی ایماژ

آوریل یکی از مخرب ترین ماه برای کارگران در تاریخ آمریکا سقوط از ساختاری اقتصاد و تجارت آمدن به توقف در طول coronavirus قرنطینه. کار وزارت مارس شغل گزارش منتشر شده در صبح روز جمعه تایید کرد میزان تاریخی و اقتصادی و قتل عام.

این آمار برای اولین بار به تصرف تاثیر ماه کامل از مستند در بازار کار نشان داد که 20.5 میلیون نفر از مردم خود را از دست داده شغل تمام وقت در مارس هل دادن نرخ بیکاری به رکورد 14.7 درصد بالاترین سطح در دولت رکورد از سال 1948. این گزارش به حساب نمی فرفره اقتصاد کارگران مانند رانندگان نویسندگان و یا پیمانکاران در صنایع دیگر.

تقریبا در تمام بخش های کسب و کار قرار گرفتند اخراج گسترده ماه گذشته. اما برخی از صنایع شد و ضربه سخت تر از دیگران است. و تاثیر متغیر بود در میان گروههای نژادی مختلف جنس و نوع شغل. در اینجا شش از قابل توجه ترین takeaways از روز جمعه گزارش.

مهمان نوازی و خرده فروشی در حال سخت ترین ضربه صنایع.

اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش از دست 7.7 میلیون شغل در ماه آوریل به نمایندگی از 47 درصد کاهش از یک سال پیش. تقریبا سه چهارم از کاهش رخ داده در رستوران و نوار با بقیه اتفاق می افتد در هتل ها و هنر و سرگرمی است.

اشتغال در بخش خرده فروشی کاهش یافت 2.1 میلیون در ماه آوریل است. یک سوم از کاهش رخ داده در لباس و لوازم جانبی فروشگاه رهبری اخراج و furloughs در macy’s, Neiman Marcus, J. Crew و دیگر مارک های بزرگ.

بخش بهداشت و درمان مراقبت از دست 1.4 میلیون شغل است.

شما ممکن است فکر می کنم که تقاضا برای کارکنان مراقبت های بهداشتی خواهد بود افزایش طول بیماری همه گیر به بیمارستان ها تقلا برای مقابله با بیمار هجوم. اما سلامت بخش خدمات به طور کلی در واقع از دست 1.4 میلیون شغل در ماه آوریل است. این کاهش عمدتا رانده شده توسط تعطیلی از دندانپزشکان و دفاتر و مطب و دفاتر از پزشکان و کودک بعد مرکز خدمات وزارت کار گفت. بیمارستان ها نیز تا به حال به کردند که کارگران درگیر در اعمال جراحی الکتیو و روش های است که تا حد زیادی شده است تحت فشار قرار دادند.

همچنین نگاه کنید به: همه Hustling: چگونه آمریکایی ها در حال ساخت پول در خانه در طول همه گیر

نه در ده تازه مردم بیکار بودند موقت اخراج.

حدود 88 درصد از افرادی که مشاغل از دست رفته در ماه آوریل گزارش داد که آنها در اخراج موقت. تعداد کل موقت از بیکاری شروع به پریدن کرد ده برابر از یک سال پیش به 18.1 میلیون در ماه آوریل است. کمی بیش از نیم میلیون نفر شغل از دست داده به طور دائم در ماه گذشته.

اسپانیایی کارگران بودند بیشتر تحت تاثیر قرار.

در میان گروههای نژادی ، نرخ بیکاری افزایش یافته و بیشتر برای اسپانیایی ها در ماه آوریل افزایش 12.9 درصد از یک سال پیش به یک هشدار دهنده 18.9 درصد است. در حدود یک در پنج سن کار اسپانیایی آمریکایی ها بیکار بودند در پایان ماه آوریل است. نرخ سفید, آمریکایی های آفریقایی تبار و آمریکایی های آسیایی تبار افزایش حدود 10 درصد در هر. نرخ بیکاری برای این گروه در حال حاضر در ایستاده 14.2 درصد برای سفید پوستان 14.5 درصد برای سکس و 16.7 درصد برای سیاه پوستان است.

کارگران پاره وقت تقریبا دو برابر شده است.

در ماه آوریل تعداد کارگران پاره وقت که ترجیح می دادم که تمام وقت کار می کنند تقریبا دو برابر به 10.9 میلیون از یک سال پیش. بسیاری از این افراد “کار پاره وقت, چرا که ساعت خود را به حال شده است کاهش می یابد و یا آنها قادر به پیدا کردن شغل تمام وقت,” وزارت کار گفت.

متوسط دستمزد ساعتی افزایش یافته است.

در حالی که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها از دست منابع درآمد میانگین دستمزد برای کسانی که هنوز شغل افزایش 7.9 درصد در ماه آوریل از یک سال پیش. آن را احتمالا یک نتیجه از بسیاری از دستمزد پایین کارگران ترک نیروی کار در حالی که بیشتر سفید-یقه کارکنان مشغول به کار از خانه با توجه به وال استریت ژورنال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>