برزیل ‘Playboy,’ مدل Alana Campos نشان می دهد دیدنی و جذاب در داغ بیکینی در استخر

Alana Campos tantalized او 590,000 Instagram followers on یکشنبه, 30 ژوئن با یک به روز رسانی جدید است که او را دیدم تکان دادن الاغ لباس شنای زنانه دوتکه قرار داده است که او دیدنی شکل بر روی صفحه نمایش کامل.

این مدل برزیلی و سابق Playboy همبازی شد عکس در یک استخر شنا. کامپوس قرار داده و آرنج خود را بر روی لبه به عنوان او مطرح شده با نیم تنه بالای آب که آمد تا در مورد کمر خود را. جلو بازو بود دراز و او استراحت سر خود را در برابر پشت دست. او سرش را کمی به ساقه شدید بیان به دوربین در حالی که اجازه می دهد او را به چسبیدن به باز کردن.

کامپوس sizzled در داغ دو قطعه کت و شلوار حمام کردن است که افزایش طبیعی تب و تاب بودن. بالا برجسته مثلث کوچک که فاصله گسترده ای اجازه می دهد او را به او نشان دهد کافی رخ. سینه بند نگه داشته بود و در محل توسط تسمه نازک گره خورده است که در پشت گردن و پشت. او کف بودند مستغرق در آب اگر آن را ممکن است برای دیدن آنها تا به حال به همان اندازه تسمه نازک گره خورده است که در دو طرف. یک بیت از سمت string دیده می شود می تواند شناور در کنار او.

او accessorized او نگاه شیک با سایه که افتخار پاک کردن قاب با پنج نقطه ستاره طراحی شده است. او همچنین عینک ضخیم و گوشواره. کامپوس او تیره مو خار پشت در رشته های مرطوب نشان می دهد او تا به حال شده است قبل از شنا به داشتن این عکس گرفته شده.

در زیرنویس کامپوس با برچسب عینک طراح Sienna الکساندر نشان می دهد او ارسال یک آگهی برای خرده فروش. او همچنین شامل یک سری از تابستان-هشتگهای مرتبط. این عکس به جذب بیش از 1000 لایک و بیش از 70 دیدگاه در اولین ساعت از رفتن زندگی می کنند. طرفداران خود را در بخش نظرات به تعریف کامپوس در سبک و زیبایی و همچنین برای به اشتراک گذاشتن خود را تحسین برای او.

“عشق خود را در تابستان [قلب قرمز emoji] و این شات شرجی” یک کاربر نوشت.

“شما نگاه خیره کننده. من عاشق گرما” پاسخ داد: یکی دیگر از طرفداران او.

“خدای شما نگاه کاملا خیره کننده” یک سوم chimed در.

“خوب آینده در این صبح” اضافه شده یک چهارم کاربر.

کامپوس اغلب سهام عکس از خودش در لباس. به عنوان Inquisitr قبلا اشاره شد او به تازگی به اشتراک گذاشته تصویر دیگر نشان داد که او در یک سفید دو قطعه ساخته شده است که او را برنزه می کند ایستادگی کردن. بالا برجسته پایین برش یقه و نازک تسمه. تطبیق پایین لباس شنای زنانه دوتکه پیچیده محکم در اطراف کمر و استراحت بالا بر روی باسن خود. برای ضربه او تا به حال پشت قوسی و غنیمت او ظهور او به عنوان یک زانو خم در حالی که به دنبال در دوربین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>