مدل برزیلی ناتالیا Garibotto نشان می دهد پرت گنده, تنگ, لباس کوتاه

میامی-بر اساس بمب ناتالیا Garibotto هیجان زده او دو میلیون Instagram followers با یک به روز رسانی که آپلود شد پنج شنبه, مارس 5. در دو عکس ها, مدل عینک, بنفش, لباس کوتاه که در سمت چپ کمی به تخیل.

27-year-old لرزاند بنفش smock لباس با چاپ گل کوچک از مد نوا. بدن-بغل کردن و یا لباس یک شانه تعداد با سجاف ruffled به پایان رسید که فقط چند اینچ بالاتر از زانو و نشان داد او باب روز است. همچنین آن را تا به حال غوطه وری خط گردن که در معرض مقدار کافی از رخ. نه به ذکر است, نور بنفش رنگ نگاه باور نکردنی در برابر او دباغی پوست.

در اولین ضربه محکم و ناگهانی ناتالیا دیده می شد در خارج از منزل در آنچه به نظر می رسید مانند یک بالکن با چمن مصنوعی کفپوش. او ظهور باسن او به سمت برداشته و لباس او را به او نشان دهد رابطه جنسی derriere. این روشن نیست که آیا او در زمان عکس خودش و با استفاده از تلفن خود-تایمر و یا اگر او داوطلب خدمت سربازی به کمک کسی.

در عکس دوم این ççê ی دیگر منتقل طرف بالکن و مطرح با بدن خود را کمی به جلو متمایل به عنوان او بسته چشم او و لبخند زد. چندین ساختمان های بلند و روشن آسمان آبی و جاده پر از ماشین دیده می شد در پس زمینه.

ناتالیا نگهداری لوازم جانبی خود را حداقل و عینک معمول طلا choker گردنبند و یک جفت گوشواره گل میخ. او sported کامل آرایش نگاه کنید که شامل تعریف ابرو برخی از سایه چشم ضخیم مصنوعی, مژه, و, برهنه, رنگ رژ لب با رنگ صورتی کمرنگ. این گیج طولانی قفل نگهداری می شدند در بالا براق مستی.

در زیرنویس های انرژی مدل از او خواست پیروان کدام یک از این دو عکس را دوست دارند. او همچنین برچسب گذاشته شده توسط مد نوا.

ناتالیا را مشتاق Instagram طرفداران نمی تواند به اندازه کافی از کون به روز رسانی و پست متصلب تا بیش از 48000 و دریافت بیش از 270 نظرات در عرض فقط یک ساعت از رفتن زندگی می کنند. بسیاری از تحسین او را به بخش نظرات این پست برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در آخرین نگاه بسیار گرم در حالی که برخی دیگر تصمیم به ترک ترکیبی از emoji.

“من صبح فقط یک کل خیلی بهتر است اما من چنین سخت گیری” یک فن اظهار نظر در پست اضافه کردن یک دنباله از emoji در پایان دهید.

“عکس دو فوق العاده زیبا اما من توجه کردم. شما نگاه بسیار داغ و سکسی. شما باید یک شکل!” یکی دیگر از تحسین بوده.

“است که یک رنگ خوب شما. 2 عکس خود را نشان می دهد لبخند که من دوست دارم” یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>