برزیل Ççê ی Bruna Rangel لیما Stuns در سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه در Instagram

Bruna Rangel لیما شده است ارسال لباس شنا عکس از دیروز در Instagram و جدیدترین سهم دیگری بود بسیار گرم ضربه محکم و ناگهانی. این بار برزیل ççê ی, تصمیم گرفتند برای سیاه و سفید, دختر, بیکینی, چشم نواز, عکاسی از خود است که racking تا لایک لحظه به لحظه بر روی صفحه.

مدل مطرح شده در یک اتاق تزئین شده در مقابل یک آینه بزرگ برای تصویر. او قرار داده و وزن خود را در یک لگن تاکید بر غنیمت او و تکیه کردن پای دیگر. به علاوه Bruna نگاه خود را روی صفحه نمایش گوشی با یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود.

زیبایی را بالا لباس شنای زنانه دوتکه کلاسیک بود مثلث برش و چپ او رخ کامل نشان می دهد. کف شد شلاق زدن با تسمه که استراحت بالا بر روی باسن خود.

Bruna عینک مو در قسمت وسط با بور برجسته ظاهر در برابر او به طور طبیعی موهای قهوه ای. او راست قفل سقوط در اطراف شانه های او و رسیده اینچ گذشته قفسه سینه خود را. به علاوه او افزود: گلم را به نگاه خود را با آرایش های رنگارنگ نرم افزار که شامل بنفش سایه چشم و رژ لب قرمز.

احساس ایستاده در مقابل یک ناحیه با دو رنگ قرمز و صندلی و یک میز در وسط با ارکیده سفید قرار داده شده در بالا. منطقه تزئین شده بود با یک گاو فرش چاپ و دو قطعه از هنر است که آویزان بر روی دیوار سفید است. یک بوم بود که به رنگ قرمز روشن با تیره تر splotches و قطعه دیگری بود که با اشکال انتزاعی بر روی آن.

اتاق به خوبی روشن با منبت کاری نورپردازی در سقف و اگر چه Bruna نیست به طور مستقیم روشن در شات پوست او نگاه بی عیب و نقص.

پست شده است زندگی می کنند برای 25 دقیقه اما آن را در حال حاضر متصلب تا بیش از 14,000 را دوست دارد. علاوه بر این, باشگاه طرفداران اختصاص داده شده در بخش نظرات به rave مورد جدید selfie.

“تو نگاه کاملا خیره کننده” قدردانی تحسین.

“شما مانند یک لبخند دوست داشتنی” مشاهده یک دوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“زیبا مثل همیشه!!! پس از افتخار شما” بوده یک سوم حامی.

“Soooooo بسیار بسیار سکسی و زیبا زرق و برق دار تصویر” با خوشحالی گفت: پیرو.

بمب همچنین یکی دیگر آشکار pic یک هفته پیش که زمان نما در یک کون زیر مجموعه. آن شامل یک بند کف و کمربند بند جوراب ساخته بود که محض پارچه سفید و سیاه و سفید توری. Bruna نشسته بر روی یک نیمکت و نگاه به دوربین با شرجی پوت در چهره او با لب های او تقسیم می شود. او عینک خود را بلند و مو را در مقابل شانه اش و لمس یک قطعه با دست راست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>