بمب برزیل Bru Luccas بازدید ساحل در لباس شنای زنانه دوتکه رشته

Bru Luccas در زمان به رسانه های اجتماعی در اوایل امروز برای به اشتراک گذاشتن رسوا عکس از خودش چادری در یک NSFW است که نمایش او سنگ سخت بدن. آن را تنها چهار روز پس از مدل مشترک گذشته, بیکینی, زن چادری, cumshot on Instagram اما امروز نخستین روز از ماه مارس که او sizzled در برخی از جدی بیکینی سکسی.

در جدید ترین پست که اضافه شد به اشتراک smokeshow زده ای ناشناس ساحل. او به نظر می رسد در جلو و مرکز در قاب و عکس گرفته شده از بالای ران تا بالای سر او. مدل رفت au-naturel برای مناسبت پوشیدن فقط یک اشاره از آرایش که شامل خط چشم و ریمل مژه و ابرو. او تصمیم گرفت به پوشیدن تاریک و قفل جدا در وسط و پایین را به عنوان آنها سقوط کرد و تمام راه را به پایین گذشته قفسه سینه خود را.

Luccas نشان داد او مجسمه شکل در آمد که با یک مثلث کوچک بالا و یک جفت از تطبیق کف است که تا به حال آبی و بنفش و صورتی و الگوی آنها. او باب روز و دباغی abs در مرکز صحنه در تصویر و به طوری که او را پاره پاره اسلحه.

در عنوان او برچسب گذاشته شده توسط خود عکاس و نام او را “شگفت آور” اضافه کردن یک قلب قرمز از emoji.

پس عکس زنده رفت شش ساعت پیش آن را به دست آورده بمب برزیل یک تن از توجه با بیش از 118,000 دوست دارد, در علاوه بر این به حدود 700 نظرات. بسیاری از طرفداران نظر اجازه دهید به این زیبایی می دانم که او نگاه شگفت انگیز در حالی که دیگران بی شماری خواسته که در آن آنها می توانند لباس شنا خود را. چند نمی تواند کلمات مناسب را پیدا و پاسخ با استفاده از انتخاب خود را از emoji به جای.

“آنچه یک زن فوق العاده” یک فن gushed اضافه کردن یک قلب قرمز از emoji به پایان دهید.

“وای. زیبا peotry [sic] از زیبایی زنانه” دوم رسانه های اجتماعی کاربر اضافه شده در علاوه بر این به تعداد زیادی از قلب و چشم از emoji.

“عکس های زیبا عزیز من خوب است. من عشق خود را بیکینی و بدن و شما خیلی پورنو عزیز من” یک بیشتر پیرو پکتیا میباشد.

فقط در هفته گذشته Inquisitr مشترک که Luccas حیرت زده کرد در یکی دیگر از آشکار ساز و برگ شده و نتایج در Instagram, خوراک آن زمان نما در نحیف ست. برای op عکس زیبایی مطرح شده در درگاه اتاق تکیه بر قاب در حالی که چادری سفید توری لباس زیر و یک جفت فوق العاده بالا. شبیه ترین به روز رسانی های اخیر که یکی به دست آورده و بررسی بیحوصلگی حرف زدن از طرفداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>