برزیلی, زیبایی, Alessandra Ambrosio Sizzles در زرد از شنا در Instagram

Alessandra Ambrosio اخیرا های چشم نواز عکسهای گروه خود را برای Vanity Fair Oscar party اما تغییر همه چیز را با او به اشتراک گذاری جدیدترین او به عنوان flaunted او bod در زرد لباس شنا.

مدل شد عکس, در ساحل اقیانوس پشت سر او و جریان نور خورشید به قاب در قطر. او ظهور او راست لگن و چپ دست با او طرف زل زده به طور مستقیم در دوربین با شدید بیان در چهره او. روشنایی ضربه چپ او رخ به دنبال براق و درخشان و مطرح با تاکید بر کوچک کمر و پاهای بلند و باریک.

این لباس شنا یک نسخه جدید از لباس شنا خود را با نام تجاری گال Floripa به عنوان بخشی از “ال” سری. یک قطعه قیمت برای $180 می آید و در رنگ زرد طلایی تن به نام “اورو” و سوخته قرمز رنگ به نام “زنگ.” آن را به حال نازک تسمه و یک v-یقه که به او اجازه جولان دادن منحنی او به علاوه یک ساختمان مناسب در پشت است که اجازه داده او را به او نشان دهد انحنا, derrière.

برزیل زیبایی عینک مو در سنگین راست با لوکس امواج که سقوط اینچ گذشته از شانه خود را. آرایش او بود که حداقل و برجسته زیبایی های طبیعی خود را برجسته ترین نرم افزار حال او نور رژ لب صورتی. او نگه داشته, طبیعی, تم نورد توسط امید بستن برای پوشیدن هیچ طلا و جواهر که در سمت چپ این تمرکز به طور کامل در او شکل و لباس شنا.

عکاس لوکاس Mennezes و هنرمند آرایش رناتا اولیویرا شد برچسب شده در این پست.

Alessandra پیروان در بخش نظرات به روان او خوب به نظر می رسد.

“بدن خود را غیر واقعی است” اعلام کرد: یک حامی.

“در حال حاضر که درجه یک” مشاهده تحسین punctuating پیام خود را با یک روباه از emoji.

دیگران به نظر می رسید به فروش می رسد در لباس شنا بعد از دیدن این عکس.

“OMGGGG من نیاز به این! من عاشق این خردل رنگ!” گفت یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“Omg بله! من [عشق] این یک قطعه بسیار” gushed یک فن با استفاده از یک قلب قرمز از emoji خود را نقطه.

نیز وجود دارد یکی دیگر از “ال” لباس شنا که منتشر شد در همان زمان به عنوان یک قطعه و آن را به یک لباس شنای زنانه دوتکه با همان یقه.

علاوه بر این, Alessandra کشف شد در یکی دیگر از لباس شنا عکس در تاریخ 22 ژانویه که زمان تاب کوچک سفید لباس شنای زنانه دوتکه, در حالی که دروغ گفتن در پشت او بر روی یک حصیر سفید. مدل خال خال بود با دست او را پشت سر او به عنوان لبه پنجره رساند تا زانو سمت چپ و نگاه به سمت چپ او. او accessorized با عینک آفتابی و یک گردنبند فیروزه, گردنبند افسون, گردنبند سقوط کرد که بین او رخ. بالا برجسته كه در مرکز و پایین تا به حال نازک طرف تسمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر