براوو در ‘گالری دختران نشان می دهد که چقدر دنیای هنر را در 8 سال

آنجلا Pham, لیز Margulies and Kerri لیزا از ‘گالری دختران در اوت 20, 2012 در شهر نیویورک است. تیلور هیل/گتی ایماژ

براوو کانال که inarguably غالب آمریکایی تلویزیون واقعیت بازار شده است به تازگی یکی از تنها منابع قابل اعتماد از آسایش در طول, طولانی, احساسی غم انگیز بیماری همه گیر. در روز سه شنبه براوو پخش یک مسابقه دو ماراتون از iconically بی منطق 2012 نشان می دهد گالری دخترانکه تنها زد برای یک اضطراب آور فصل قبل از لغو شدن. در یک لحظه در زمان که در آن کل جهان هنر اساسا در برزخ با توجه به coronavirus گالری دختران به عنوان یک نیروبخش یادآوری است که صرف هشت سال پیش در شهر نیویورک محور جهان هنر در خدمت به عنوان یک پس زمینه برای نیمه دل آرمان های حرفه ای واقعا بدون زرق و برق بازیگران از کاراکتر ها است.

در سال 2020 موزه ها و گالری ها مجبور شده اند برای تقویت دیجیتال خود را با برنامه نویسی در سرعت نور اگر آنها می خواهند برای ادامه به تعامل با مخاطبان خود را. نمایشگاه های هنری, گالری, دهانه, استودیو بازديد و مشروب الکلی خیس پس از احزاب برای این لحظه یک چیزی از گذشته; در گالری دختران این فعالیت های اجتماعی شد و کاملا نقطه. نشان می دهد با تمرکز بر هفت زن جوان که گفته می شود در تلاش برای شکستن به دنیای هنر, اما چه کسی بیشتر خود را صرف صفحه نمایش زمان ساخت underhanded نظرات نوشیدن dodging smarmy کارفرمایان و تا “بیشتر تجاری” هنرمندان مانند Sucklord.

همچنین نگاه کنید به: مریل استریپ به سرقت برده نشان می دهد در طول Sondheim را 90, جشن تولد Livestream

این جزئیات است که شاید بیشترین وضوح برجسته لحظه ای در زمان است که در آن گالری دختران صورت گرفت زودگذر وجود پایان قرن گالری که قبلا co-اجرا توسط اعضای بازیگران شانتال چادویک, کلودیا مارتینز Reardon و لارا Hodulick. جای تعجب نیست با توجه به آن مبهم بنیادی مفهوم خود را Nolita گالری تعطیل در سال 2013 اما قبل از آن شد و فقط با قربانی دیگری از شهر نیویورک را به چالش کشیدن و رقابتی گالری صحنه, پایان قرن در خدمت به عنوان یک مثال از آنچه که اتفاق می افتد زمانی که کارآفرینان مشتاق بسیار دست کم گرفتن بتن چالش آنها را به صورت.

از طریق توضیح چادویک توصیف پایان قرن در قسمت خلبان به عنوان یک “ترکیبی گالری و فضای هنری ما و همچنین فروش کالا از طراحان در حال ظهور.” به عنوان نشان می دهد و آشکار آن را می شود روشن است که پایان قرن در خدمت به عنوان کمی بیش از یک مرحله که بر اساس آن دختران می تواند به توسعه و شهرت خود را که به ناچار منجر به کسب و کار flopping. وجود دارد بسیاری دیگر از “دوره” دال که گالری دختران به نظر می رسد مانند آن را مخابره شد از سیاره ای دیگر اما این گالری در خاص است که شاید واضح ترین دلیل هشت سال بعد افراد جوان به دنبال شهر نیویورک معروفیت لازم نیست خود را گالری به تعلق ربط: آنها فقط نیاز Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>