براندون فردا به طور رسمی منتشر شده توسط Chicago Cubs

این توله شیکاگو را کاهش روابط با بارها مجروح سابق نزدیک براندون فردا رسما او را آزاد روز چهارشنبه بعد از ظهر. بیس بال آمریکا برای اولین بار به ثبت معامله از طریق آن minor league صفحه معاملات. برت تیلور از Bleacher ملت بعد از گزارش این تیم به احتمال زیاد ساخته شده حرکت در بخش های بزرگ به دلیل واقعیت های کوتاه 2020 فصل است.

تیلور گفت: این یک “افراطی longshot” که فردا می خواهم که کمک به توله های این فصل است. او امضا شد به جزئی لیگ معامله قبل از بهار آموزش به عنوان نوع معامله تحلیلگران به عنوان یک بدون از دست دادن گزاره برای این تیم است. اگر نزدیک تر که از دست رفته همه 2019 فصل با آسیب های مختلف می تواند به نبرد راه خود را به عقب به رشته اصلی او خواهد بود بسیار ارزان گزینه از پایان دادن به عقب از توله اغل گاو یا حشم. اگر او نمی تابه و تیم هرگز نام او را نمی خواهد باید هزینه دفتر جبهه بسیار.

این طرح به تیلور اشاره کرد هرگز واقعا بالا و در حال اجرا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. شرایط جدید تیم در حال بازی در زیر از جمله 60-man فهرست و هیچ جزئی سیستم لیگ معنای منجر به وجود نمی بودن اتاق برای فردا.

Brandon Morrow throws a pitch for the Chicago Cubs
  Jonathan Daniel / گتی ایماژ

توله را شامل نمی شود او را در سال 2020 فصل فهرستی در بخشی از آنجا که او هنوز هم در مبارزه با مشکلات آسیب. به عنوان Inquisitr گزارش در ماه فوریه مارو بهار آموزش تعطیل نیست مدت ها پس از آن آغاز شد. پارچ که آمده بود به اردوگاه ادعا او احساس بهتر از او در سال دچار آسیب گوساله در حالی که در حال اجرا در warmups. در آن زمان انتظار می رود او را به استراحت و جبران برای 10 تا 14 روز است اما این بیماری همه گیر کوروناویروس به طور کامل تعطیل و بهار آموزش نیست ،

جان Heyman گزارش در توییتر که مارو شد برخورد با این حال یکی دیگر فیزیکی مسئله این تابستان و تیلور معتقد است که همچنین ممکن است منجر به توله تصمیم به قطع روابط با سابق خود را نزدیک تر است. Heyman گفت پارچ بود “جزئی عصبی روش” انجام شده به تازگی و به دلیل است که آن را کمی از زمان برای او را به سطح شیب دار بالا. این بدان معنی است که او نمی خواهد در دسترس خواهد بود برای شروع فصل, حتی اگر او می تواند شامل 60 مرد roster.

فردا امضا یک قرارداد دو ساله با توله قبل از سال 2018 فصل بود و تا حد زیادی غالب زمانی که او سالم است. او در 35 بازی برای توله شده و حرفه ای-بهترین 1.47 به دست آورده اجرا متوسط با 22 موجب صرفه جویی در.

Heyman گزارش پارچ به او گفت که او نمی گذاشت و تلاش خواهد کرد به باز گشت در سال 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>