Brandi ردموند سهام شیرین عکس خانواده با شوهر برایان در میان شایعات از ‘RHOD طلاق

Brandi ردموند به ظاهر تایید کرد که او نیست ادعا رمز و راز بازیگران عضو از زنان خانه دار واقعی از دالاس است که شایعه به رو قریب الوقوع طلاق به عنوان تولید آغاز می شود در Bravo سری واقعیت’ فصل پنجم.

در حالی که Brandi هنوز به طور مستقیم در پاسخ به ادعای آنلاین شایعه او به اشتراک گذاشته یک خانواده شاد عکس با شوهرش برایان ردموند در Instagram در جولای 13 بعد از جشن او 42nd تولد با برایان و سه فرزند خود را از جمله دختران بروکلین و Brinkley و پسر Bruin.

“با تشکر از همه شما برای این آخر هفته برای روز تولد من. من خیلی خجسته جشن با خانواده و دریافت بسیاری از پیام های متن, مطالب” Brandi نوشت: در عنوان پست خود اشاره کرد که زندگی است “گرانبها” و گفتن او طرفداران و پیروان که او هرگز می خواهد به آن را برای اعطا.

“امروز من لبخند بزرگتر حتی با ماسک صورت و عشق من عمیق تر با تشکر از همه شما. دعا برای فراوانی نعمت برای ما و جهان امروز و هر روز. #شکر #برکت #redmondpartyof5” او ادامه داد.

در این عکس او با او به اشتراک گذاشته با تشکر از پیام شما به او طرفداران و پیروان Brandi و بریان دیده می شد های بوسه در ساحل به عنوان سه فرزند خود را در اطراف آنها را در گشت و گذار.

در جولای 14, همه چیز در مورد زنان خانه دار واقعی به اشتراک گذاشته یک گزارش که در آن ادعا شده بود که یکی از زنان از زنان خانه دار واقعی از دالاس است رهبری برای طلاق با همسر خود.

به عنوان طرفداران این سری به خوبی می دانید, Brandi برجسته شده است در یک موقعیت تمام وقت در نشان می دهد پس از آن شروع به پخش در __ و انتظار می رود که به تلافی آن نقش برای فصل 5.

Brandi Redmond attends the 2016 NBCUniversal Summer Press Day.
Brandi ردموند واشنگتن 2016 NBCUniversal تابستان را فشار دهید بعد. Jason Kempin / گتی ایماژ

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Brandi را زنان خانه دار واقعی دالاس co-star, Kameron Westcott را تکذیب کرد و گفت که آن را ازدواج او که در معرض خطر بود در Instagram در اوایل این ماه پس از یک فن اظهار نظر در گزارش مورد ظاهرا قریب الوقوع طلاق از بازیگران عضو با پیشنهاد این بود Kameron و دادگاه Westcott بودند که رهبری برای تقسیم.

پس از اول آشکار است که با هنرمندی بود که در مواجهه با طلاق بود “نه Kam,” Kameron پیشنهاد کرد که شایعه بود, در واقع با توجه به یکی از co-stars.

“آنها می توانید در اینجا و چت به نشت لوبیا!! من فقط مطمئن شوید که مال من نیست,” او نوشت.

در حدود همان زمان Kameron مشترک با محبت و احترام به دادگاه با مخاطبان آنلاین اعضای Instagram همراه با عکس از دو نفر از آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>