Brandi Glanville ادعا بوسیدن عکس او نوشته شده است “1 میلیون درصد’ دنیس ریچاردز

Brandi Glanville ادعا می کند عکس او نوشته شده بیش از آخر هفته از بوسیدن یک زن است “1 میلیون درصد” دنیس ریچاردز و نه یک زن که به نظر می رسد مانند ازدواج زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره.

بیش از آخر هفته Brandi باعث بهم زدن آنلاین هنگامی که او ارسال شده دانه دانه پرده عکس از قفل کردن لب ها با یک دوست. در این عنوان به عکس او گفت: طرفداران “میان وعده در این است.”

در حالی که عکس از کیفیت پایین بود و سخت به کشف بسیاری از پیروان فکر زن در عکس شبیه دنیس. اما برخی فکر می کردم این فقط یک lookalike که Brandi ارسال شده به هم بزنید گلدان جلوتر از بسیار طعنه “امر” داستان مربوط به دو زن بر زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز.

در یک صدای جیر جیر جدید این Brandi Glanville كلیك كنید میزبان مجموعه ای از رکورد مستقیم میان آنلاین پچ پچ که او ارسال شده گمراه کننده عکس.

“این 1 میلیون درصد DR!!! نه DR نگاه به طور یکسان” Brandi نوشت در توییتر پست که در اینجا دیده می شود.

در نظرات به tweet Brandi رو بررسی مخلوط. برخی از ستایش سابق براوو ستاره برای صداقت در مورد اتهام ارتباط با دنیس.

“این است آنچه در آن است که آنها همیشه می گویند عکس ارزش هزار کلمه را” یکی از طرفداران نوشت.

“ما آماده برای شما به ارمغان می آورد تمام حقایق را با شما در مراسم باعث شود برخی از مردم نیاز به خاموش کردن برای همیشه” دیگری نوشت به Brandi.

اما دیگران لعنتی از نوشیدن & Tweeting نویسنده برای تفرج مامان از سه ادعا شخصی و کسب و کار.

“چگونه شما را یک متحد هنگامی که شما از مردم برای رأی?” یک دیدگاه پرسید.

“مردم تمایلات جنسی خود را کسب و کار و نباید weaponized به بهبود رتبه بندی در حال غرق شدن حق رای دادن” دیگری نوشت. “شاید که چگونه آن را بازی کنید اما مطمئن شوید که به نظر می رسد که راه.”

Pictured: Brandi Glanville, Denise Richards
  پریسلی ان/گرگ DEGUIRE / گتی ایماژ

ارتباط داستان شده است طعنه بر وله برای فصل جاری از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز برای هفته ها.

در یکی supertease Brandi نشان داده شده است گفتن برخی از اعضای بازیگران که او با دنیس و که صبح روز بعد از چیزهایی که وحشی ستاره freaked و گفت شوهرش هارون Phypers خواهد او را بکشد اگر او در بر داشت. دنیس نیز دیده می شود گفتن براوو به هوا مکالمات در مورد اتهام پرت کردن.

Brandi جدید توییتهایی دربارهی دنیس کمی تعجب آور است. در مارس, نویسنده و تلویزیون در هرsonality نشان داد که دنیس وکلا تهدید به اقدام قانونی علیه او اگر او در ادامه به بحث در مورد ارتباط در زندگی برای تلفن های موبایل. هنگامی که یک Instagram فن پرسید Brandi اگر او می تواند “را پر کنید ما در بر دنیس ریچاردز” برندی پاسخ داد: “نه او مرا فرستاده بس-و-دست برداشتن از من نمی خواهد صحبت در مورد او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>