قهرمان بوکس امیر خان ارائه می دهد 4 طبقه ساختمان به COVID-19 بيمار

لندن: سابق بوکس قهرمان جهان امیر خان تبدیل به آخرین ورزشکار به کمک در مبارزه با کروناویروس ارائه خود را در برگزاری مراسم عروسی برای استفاده توسط بریتانیا خدمات بهداشت ملی.

انگلیسی ها قهرمان بوکس حرفه ای آماده است تا بیش از کلید به دست به 60000 فوت مربع (5,600-مربع-متر) محل برگزاری در شهر خانه خود را از بولتون به عنوان نگرانی های رشد بیش از کمبود تخت.

33 ساله و سابق جهان نور-قهرمان سبک وزن گفت: در یک پست در حساب رسمی توییتر: “من آگاه هستم چقدر دشوار است برای به دست آوردن یک تخت بیمارستان در این زمان غم انگیز است.

“من آماده ام به من 60,000 متر مربع 4 طبقه ساختمان است که با توجه به یک سالن عروسی و خروجی خرده فروشی به @NHSuk برای کمک به افراد مبتلا به کوروناویروس. لطفا امن نگه دارید.”

لندن پیدا کرده است خود را در مرکز این کشور اپیدمی به عنوان بحث شدت گرفتن بیش از کفایت اقدامات حفاظتی.

بریتانیا بیمارستان در حال غرق COVID-19 بيمار. بیش از 9500 موارد تست مثبت با مرگ و میر عبور 450.

منبع: خبرگزاری فرانسه


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>