Dajana Gudic ارسال شده یک به روز رسانی جدید به او Instagram حساب است که او 741,000 طرفداران سرازیر شدن آب بر بدن او.

در دوشنبه, فوریه 3, بوسنی بمب را به محبوب ترین برنامه های رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن سوزان عکس از خودش در یک کوچک لباس شنای زنانه دوتکه است که ویترین چابک derriere.

در عکس Gudic دیده می شود ایستاده در یک استخر شنا با آب او اواسط ران. در پس زمینه کاملا آراسته بوته ها و درختان اضافه کردن یک لایه اضافی از عمق به ضرب گلوله کشته است. تصویر گرفته شده توسط رویای دولت در لاس وگاس, نوادا با توجه به برچسب ها و برچسب مکان زوج با پست.

Gudic را لرزاند یک جفت سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه پایین با تسمه اسپاگتی است که کراوات در دو طرف آویزان بر روی پاهای او. پایین نشستن در پشت و دو طرف نمایشگاه او قوی لگن به عنوان آنها در مقابل با او itty bitty کمر. با توجه به ویژگی های شورت لا کونی پایین است که به سختی دیده می شود در بدن او ترک غنیمت خود را به طور کامل بر روی صفحه نمایش.

بور, بمب تیمی او پایین لباس شنای زنانه دوتکه با بافت پیراهن در رنگ زرد کم رنگ تن است که در تضاد با پوست دباغی. بالای آستین کوتاه که کراوات به یک گره ایجاد یک برش کوچک در Gudic فوقانی بازو.

Gudic برداشت قسمت پایین پیراهن به عنوان او آن را برداشته تا کمی بیشتر نمایشگاه او غنیمت است. مدل عینک مو بور او را در یک موی دم اسبی که او را برداشت و با یک دست کشیدن از آن تمام راه را تا.

مدل مطرح شده با پشت خود را به دوربین به عنوان Gudic نگاه بیش از شانه چپ به شلیک شدید زل زل نگاه کردن در دوربین. تیره آرایش چشم او کمک را آبی از irises در حالی که او را قوی ابرو قاب صورت خود و اضافه کردن اضافی عمق به او زل زل نگاه کردن. برهنه سایه بر لب او کمک به تعادل تاریکی از آرایش چشم.

ارسال یک موفقیت بود با پیروان. فقط در چند ساعت از رفتن زندگی می کنند عکس, به دست آورد بیش از 7,200 دوست دارد و بیش از 280 نظر از زمان نوشتن این مقاله است. کاربران از پلت فرم رسانه های اجتماعی در بخش نظرات به ستایش Gudic زیبایی و به اشتراک گذاری خود را تحسین بالکان ،

“من این عکس از سال 2020” یک کاربر raved اضافه کردن یک قلب-چشم emoji در پایان دهید.

“Omg داغترین” پاسخ داد: یکی دیگر از فن انتهایی کلمات با دست مطرح آتش و قلب-چشم از emoji.

“Oooo سلام زرق و برق دار” یک سوم کاربر chimed در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im