متولد بینایی 15 YO غلبه قلدری الهام بخش با آهنگ کلمات

هر چند متولد بینایی, هانا, امروز, جوان ترین و در پی پس از سخنرانان انگیزشی در کرالا است. او همچنین نوشته شده و ثبت بسیاری از آهنگ ها برای کانال یوتیوب است که تقریبا 1000 مشترکین و تا به دست آورد بیش از 20 ، 000 نمایش.

ثانیهannah آلیس Simon, 15, تا به حال به صورت بسیاری از مشکلات در دوران کودکی خود را. بودن بصری-اختلال از تولد هانا نیست که بسیاری از دوستان به بازی با رفت و از طریق بسیاری از قلدری از دیگر کودکان که اغلب به نام ‘شبح’ یا ‘شیطان’.

“نوزادان خواهد شروع به گریه چون چشم من خواهد آنها را بترساند. این صدمه دیده است من بیشتر دوست داشتم به خاطر به نگه داشتن بچه ها و بازی با آنها می گوید:” 15 ساله هانا.

هانا بود که مبتلا به یک بیماری به نام Microphthalmia که در آن کره چشم را به طور کامل نمی توسعه و یا توسعه در همه. اگر چه پدر و مادر او سعی کرد همه چیز را آنها می تواند به بهبود وضعیت او هیچ چیز به نظر می رسید به کار می کنند.

هانا به عنوان یک کودک

اما غلبه بر تمام مشکلات امروز هانا جوانترین و پس از دنبال انگیزه بلندگو در کرالا است. او همچنین نوشته شده و ثبت بسیاری از آهنگ ها برای کانال یوتیوب است که تقریبا 1000 مشترکین و تا به دست آورد بیش از 20 ، 000 نمایش.

“من نمی طرح در حال تبدیل شدن به یک سخنران انگیزشی در همه. در واقع من واقعا فکر نمی کنم من تا به حال آن را در من به ایجاد یک تاثیر بر مخاطب است. اما وقتی دیدم دانشجویان و اساتید نزدیک شدن به من و به من گفتن چگونه الهام بخش داستان من شد من متوجه شدم که من در ساخت یک تفاوت.” هانا می گوید که در حال حاضر یکی از جوانترین انگیزشی سخنرانان در کرالا است.

الهام

هانا که شد از پرومبوور است که دختر بزرگتر از سیمون و لیجا. حمایت پدر و مادر همیشه پشت دختر خود را در هر مرحله از راه است.

هانا با خانواده اش.

“من مادر من است, بزرگترین الهام بخش است. زمانی که من فقط شش سال او با نزدیک شدن یک معلم و آموخته بریل زبان به طوری که همه چیز می تواند آسان تر برای من. او همیشه مطمئن بود که هیچ تفاوتی بین من و برادران جوان Hanok و دانیل و من هرگز احساس کردم که یا” او سهام.

“من تصمیم به یادگیری خط بریل برای اولین بار به دلیل, به عنوان مادر, من می دانستم که این امر می تواند آسان تر برای او اگر من آموخت او می گوید:” لیجا.

هانا که در حال حاضر 10 درجه دانشجو در Kakkanad Rajagiri مدرسه می گوید که بدون پدر و مادر او حمایت او هرگز قادر به بیرون آمدن از فضای تاریک و تنهایی و ترس است.

“حتی فکر کردن در مورد چند سال اول پس از هانا متولد شد دشوار است برای من. من او را در تلاش برای پیدا کردن دوستان و معاشرت با بچه های دیگر. اما همه چیز خیلی آسان تر شد زمانی که ما تا به حال Hanok و دانیل. او توسعه یک منطقه راحتی با آنها و احساس کردند که او در نهایت به حال کسی به تعداد دیگر از ما” توضیح می دهد که مادر لیجا.

پیدا کردن راه خود را بازگشت به موسیقی

هانا در استودیو ضبط

آن بود هانا پدر که مشتعل عشق, داستان و موسیقی در. “پدر من می خواهم به عنوان خوانده شده داستان به من هر روز و او به این دلیل است که من به اندازه کافی انگیزه برای نوشتن داستان و آهنگ و حتی برای آواز خواندن, درس, می گوید:” هانا.

“اما در یک نقطه در زندگی من آواز واقعا به من. معلمان من استفاده می شود به درخواست من به آواز خواندن در هر برنامه مدرسه و من تقریبا از دست داده است علاقه به آواز خواندن. که زمانی که من ملاقات Radhika خانوم در “روح موسیقی’ مدرسه. شور و اشتیاق خود را برای موسیقی آتشش علاقه در من وجود دارد هیچ عطف بازگشت از وجود دارد. من به طور مداوم شروع به نوشتن آهنگ ها و انجام پوشش برای کانال یوتیوب من. آن را از وجود دارد که سفر من واقعا آغاز شده است.” او می افزاید.

افرادی که شنیده هانا موسیقی شروع به درخواست او را به می آیند و صحبت می کنند و در مدارس و کالج ها و به اشتراک گذاری داستان خود را. او شروع به حضور در بسیاری از برنامه ها و همچنین این فرصت را به آدرس آموزان در الووا مدرسه برای نابینایان.

15-ساله هانا دادن انگیزه بحث در یک رویداد

“امروز من احساس می کنم نیاز به بینایی من برگشت. از همان دوران کودکی پدر و مادر من القا اعتماد به نفس در درون من است که همیشه انگیزه من برای زندگی تا من بالقوه است. ” او توضیح می دهد. “هر کس باید به صورت بسیاری از مشکلات و موانع در زندگی خود را, اما این نحوه برخورد ما با آن است که باعث می شود ما که هستیم” هانا نتیجه می گیرد.


همچنین بخوانید: کرالا فروشنده ماهی كشتن کل محل مجموعه قابل حمل شستن دست واحد!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>