بوریس جانسون قلم جلسات در Coronavirus و نادیده گرفته شده از هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی گزارش ادعا می کند

نخست وزیر بوریس جانسون قلم در جلسات متعدد در گسترش coronavirus و عدم توجه به هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی در مورد خطرات ناشی از گسترش ویروس در یک گزارش جدید ادعا می کند.

ساندی تایمز گزارش داد که جانسون که در این هفته منتشر شد از بیمارستان پس از گذراندن زمان در بخش مراقبت های ویژه پس از قرارداد coronavirus موفق به توجه بسیاری از هشدارهای زودهنگام از گسترش آن در خارج از چین و در سراسر جهان است.

در این گزارش اشاره کرد که دولت بریتانیا رفت و به “جنگ به حالت” در ژانویه به عنوان ویروس شروع به گسترش در خارج از چین, برگزاری نشست ملی کمیته بحران کبرا. اما بسیاری از مقامات هنوز نتوانسته به تهدید جدی در این گزارش اشاره کرد و با صندلی نشست و وزیر بهداشت مت Hancock گفتن خبرنگاران پس از آن است که خطر ابتلا به انگلستان بود “پایین.”

جانسون بود که در ژانویه 24 جلسه حضور نداشت بعد از چهار جلسات کبرا گزارش اشاره کرد. آن را تا 2 مارس زمانی که انگلستان تا به حال بیش از سه ده مورد تأیید است که جانسون با حضور در اولین جلسه در این گزارش اشاره کرد.

مشاور ارشد به جانسون گفت: نخست وزیر شکست به قانون و توجه به هشدار از مقامات بهداشت عمومی در طول این “از دست رفته” هفته شد یک عامل عمده در افزایش شدید موارد است.

“هیچ راهی وجود دارد شما در جنگ اگر شما ساعت وجود دارد نیست” مشاور گفت.

“و آنچه شما بدانید در مورد بوریس او نیست هر صندلی نشست. او دوست داشت کشور خود را می شکند. او کار نمی کند تعطیلات آخر هفته. آن را مانند کار برای یک کهنه پرست رئیس اجرایی در یک مقام محلی 20 سال پیش. وجود دارد یک حس واقعی است که او نمی فوری بحران برنامه ریزی است. آن را دقیقا مانند مردم می ترسید او خواهد بود.”

جانسون بود به شدت مورد انتقاد قرار گرفتن اولیه استراتژی برای کاهش گسترش ویروس به جای سفارش دقیق مستند اقدامات در جای خود قرار داده و در کشورهای دیگر است. به عنوان کسب و کار خودی گزارش جانسون به سرعت رها استراتژی پس از یک گزارش از امپریال کالج لندن پیش بینی کرد که این استراتژی که منجر به مرگ صدها هزار نفر از مردم با موارد آمدن تا به سرعت که در بیمارستان سیستم خواهد غرق شود و به درستی قادر به پاسخگویی به نیازهای فوری از بیماران.

جانسون پس گرفته شده از یک موضع تهاجمی تر نسبت به مبارزه با گسترش coronavirus قرار دادن stay-در-خانه سفارشات و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار در سراسر انگلستان است که در محل باقی می ماند برای سال آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>