بوریس جانسون از COVID-19 ICU

لندن: بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون در روز پنج شنبه به سمت چپ بخش مراقبت های پس از سه روز از شروع درمان برای COVID-19 میگویند.

“نخست وزیر منتقل شده است در این شب از مراقبت های ویژه به بخش که در آن او خواهد شد دریافت نظارت نزدیک در فاز اولیه خود را بازیابی” بیانیه ای گفت:.

“او بسیار خوب ارواح” به آن اضافه شده است.

55 ساله رهبر محافظه کار دریافت کرده بود “استاندارد اکسیژن درمان” پس از او منتقل شد به بخش مراقبت ويژه در لندن سنت توماس بیمارستان روز دوشنبه خود گفت: پیش از آن.

در حالی که بسیاری از تمرکز در بریتانیا شده است در جانسون سلامت نیز وجود دارد که نگرانی بیش از تعداد افراد مبتلا به این ویروس با دولت به گسترش مستند اجرا شده در مارس 23.

دولت اعلام کرد دیگر 881 مرگ و میر در پنج شنبه, گرفتن انگلستان در مجموع به 7,978.

ما در حال انجام نشده است

وزیر امور خارجه در مورد سخت اجتماعی فاصله اقدامات در ابتدا برنامه ریزی شده برای سه هفته طول روزانه coronavirus پاسخ نشست.

وزیر امور خارجه Dominic Raab که ایستاده است در برای جانسون هشدار داد که مستند بود که به, پایان روز دوشنبه بود و نه به احتمال زیاد برداشته imminently و گفت: “ما در حال انجام نشده است ما باید در حفظ و رفتن.

“مرگ و میر هنوز هم در حال افزایش است و ما هنوز درباره اوج ویروس پس از آن خیلی زود به بلند کردن اقدامات,” او گفت:.

“ما انتظار نداریم که قادر به می گویند بیشتر در این تا پایان هفته آینده,” او اضافه شده است.

Greater Manchester پلیس گفت: آن را به حال برای شکستن 660 احزاب آخر هفته گذشته.

پرسید: اگر دولت بریتانیا ممکن است به پلیس قدرت های اضافی در طول مستند به خیابان داونینگ سخنگوی گفت: “در حال حاضر تمرکز ما بر روی حصول اطمینان از مراحل است که ما در حال حاضر در محل به درستی اجرا”.

محافظت از بیمه خدمات درمانی

در همین حال وزیران عمومی هشدار داد به دنبال اجتماعی فاصله قوانین پیش از عید پاک تعطیلات آخر هفته هنگامی که درجه حرارت بالا پیش بینی می شود.

“ما باید در خانه بماند و به همین دلیل ما نیاز به ماندن در خانه است که به منظور محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی” اضافه شده Dowden.

جانسون بود در بیمارستان بستری یکشنبه بیش از نگرانی های او هنوز هم تا به حال سرفه درجه حرارت بالا و 10 روز بعد از اینکه تشخیص داده coronavirus.

او در حال صرف قبلی نه روز در انزوا در یک تخت بالای خود را به خیابان داونینگ ،

او دریافت پیامهای حمایت از سراسر جهان با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال بهترین آرزوها را “دوست بسیار خوب”.

رهبر روسیه گفت جانسون “انرژی و خوش بینی و حس شوخ طبعی” را از طریق.

دولت بریتانیا مورد انتقاد قرار گرفته است به صورت آهسته پاسخ به همه گیر در ابتدا امتناع از پیروی دیگر کشورهای اروپایی در نیاز مردم به ماندن در خانه به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

جانسون خود گفت: در اوایل ماه مارس بود که او هنوز هم دست دادن با مردم — فقط برای COVID-19 به رفت و برگشت از طریق انگلیسی استقرار هفته بعد.

دولت اصرار داشت آن coronavirus پاسخ منجر شده است توسط پزشکی و شواهد علمی در سراسر.

در جای دیگر در انگلستان ساوتهمپتون شد بالا برای اولین بار در سطح باشگاه به تسلیم بازیکنان دستمزد میان رشد سطر در مورد اینکه آیا لیگ برتر فوتبال — با متوسط حقوق و دستمزد سه میلیون پوند ($3.7 میلیون) — باید به برخی از حقوق خود را برای کمک به ملت است.

منبع: خبرگزاری فرانسه


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>