Boosie Badazz لگد بدنسازی برای Transphobic نظرات در مورد Dwyane وید کودک می گوید: “آنها نژادپرستانه’

Boosie Badazz آمده است در زیر آتش برای یک فیلم او ارسال شده که در آن او bashed Dwyane Wade برای اجازه می دهد دختر خود را برای شناسایی به عنوان نما. در حال حاضر رپر ادعا می کند او لگد از یک باشگاه ورزشی در گرجستان چرا که آنها در سایتهای خود transphobic نظرات.

روز چهارشنبه بز بحث رپ فیلمی به کارگردانی و در گرمای میامی افسانه گفتن او به او اجازه نمی دهد “پسر” قطع آلت تناسلی خود را. ویدیو انباشته بیش از 440,000 دوست دارد اما بسیاری از واکنش برای مشهور رپ هنرمند.

در یک Instagram تصویری ارسال شده در چهارشنبه 37 ساله می گوید او بود محروم از کار کردن در یک سیاره تناسب اندام زیرا کارکنان ناراحت بودند با نظرات خود در مورد Zaya در اب راه رفتن. او فیلم برداری خود را در یک خودرو در خارج از ورزشگاه و متهم به مرکز نژادپرستی در حالی که یک بار دیگر با اشاره به Zaya به عنوان “وید پسر.”

“آیا رفتن به سیاره تناسب اندام آنها نژادپرستانه آنها متنفر. آنها فقط با قرار دادن من از سیاره تناسب اندام به دلیل آنچه که من در مورد گفت: Dwyane وید پسر و به آنها گفت: من با ارسال یک ویدئو که یکی از کارمندان خود شد f**gots و یا برخی از sh*t.”

این BooPac رپ تا به حال بیشتر برای گفتن در مورد این حادثه در عنوان و ادعا می کند که مدیر او را ترک به دلیل تصویری و نظرات او در مورد وید کودک است.

“مدیر که همجنسگرا بود حاضر به من اجازه n سیاره تناسب اندام که به دلیل اقدامات گذشته در رسانه های اجتماعی در مورد جنسيت ، را پشتیبانی نمی کند سیاره تناسب اندام” رپ نوشت.

او عنوان همچنین شامل محل سیاره تناسب اندام به عنوان بزرگراه 138 و جنسبرو جاده در اتحادیه شهر گرجستان است. او همچنین گفت: ورزشگاه اتحاد “سوسک” و نه آب گرم را دوش.

Boosie Badazz افزود: برخی از نظرات موهن در پایان عنوان به عنوان به خوبی.

“B*tch u می خواهید یک گی کودک اما اصلا هیچ کس می خواهید به کودک برای yo دخترانه یک** در حال حاضر u mad,” لوئیزیانا بومی نوشت.

این پست دریافت بیش از 95,000 دوست دارد در 13 ساعت پس از آن نوشته شده بود و بیش از 14000 نظرات از جمله یکی از همکار رپ Slim Thug که در پاسخ با سه گریه-خنده emojis. بسیاری از پاسخ های خود را از 6.9 میلیون پیروان آنان ارائه پشتیبانی.

به گزارش Inquisitr, Boosie Badazz اصلی تصویری هشدار داد در اب راه رفتن به او اجازه نمی دهد 12-year-old “برش دیک خود را خاموش” و احساس بسکتبال ستاره رفته بود بیش از حد در اجازه می دهد فرزند خود را برای شناسایی به عنوان نما.

جوان قاتل یکی دیگر از رپر که باعث جنجال برای نظرات خود را در مورد Zaya و همچنین مراجعه کننده به عنوان وید “پسر” در حال حاضر حذف صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر