Bon Jovi اعلام تاریخ جدید برای ‘2020’ انتشار آلبوم

Bon Jovi اعلام کرده است یک تاریخ جدید برای خود Bon Jovi 2020 انتشار آلبوم. مجموعه ای از آهنگ های جدید, که در اصل در نظر گرفته شده برای رها مارس 15 در حال حاضر خواهد شد تحویل داده شده به طرفداران در 2 اکتبر این سال است. انتشار موسیقی های جدید از گروه عقب رانده شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. با تاخیر آمد مجموعه ای فوق العاده از آهنگ های اضافه شده به آلبوم اصلی جایگزین دو آهنگ در اصل ذکر شده به عنوان آهنگ های گروه 14 برچسب انتشار.

تجربه رهبری گروه برای ضبط دو آهنگ جدید با عنوان “آمریکا حساب” و به تازگی منتشر شده “انجام آنچه شما می توانید” دوم تک تک از آلبوم. طرفداران این گروه باید تشخیص لحن آن را به عنوان برجسته توسط Jon در طول یک سری از Instagram posts جایی که او در پیش نمایش آهنگ و خواسته طرفداران برای ورودی خود را به عنوان به چگونه آنها در برخورد با زندگی در قرنطینه در اوج این بیماری همه گیر.

“آمریکا حساب” توسط گروه پاسخ به جورج فلوید تظاهرات. با توجه به آزادی مطبوعات مطرح شده توسط گروه Jon اصلی نویسنده از بسیاری از آهنگ های این آلبوم. تنها دو آهنگ خارجی نویسندگان. بیلی شاهین و جان Shanks کمک کرافت “بی حد و حصر” و “زیبا مخدر است.”

Bon Jovi arrives at the 2018 iHeartRadio Music Awards which broadcasted live on TBS, TNT, and truTV at The Forum on March 11, 2018 in Inglewood, California.
  Alberto E. Rodriguez / گتی ایماژ

Bon Jovi خواهد اولین اولین بار “انجام آنچه شما می توانید” آکوستیکی در طول Jersey4Jersey سود ویژه. این گروه که شامل David Bryan تیکو تورس هیو مک دونالد و فیل X اضافه شده ابزار دقیق همراه با جان خواننده از خود را در خانه های مربوطه.

اصلی لیست آهنگ شامل آهنگ “عشق می تواند” و “درخشش”. این به نظر می رسد جایگزین شده است با فوق آهنگ.

گروه مجموعه به کشتی سوار در یک تور جهانی با درب بازکن Bryan Adams. این گردش برای شروع در 10 ژوئن در تاکوما واشنگتن. Bon Jovi ارسال شده در بیانیه خود Instagram صفحه که در آن آنها توضیح داد که به جای به تعویق انداختن تاریخ آنها تصمیم به انصراف از این سفر. گروه نشان داد مهم ترین دلیل آنها بر این باور بودند لازم بود برای سقط جنین تاریخ برنامه ریزی شده.

“با توجه به جهانی در حال انجام همه گیر است و دیگر امکان پذیر است برای Bon Jovi به تور تابستان امسال است. با توجه به این شرایط دشوار ما را ساخته اند این تصمیم به لغو این سفر به طور کامل. این را قادر خواهد ساخت ticketholders برای دریافت بازپرداخت برای کمک به پرداخت صورتحساب خود را و یا خرید مواد غذایی” گفت: بیانیه ای در گروه Instagram صفحه در زمان لغو.

“شما همیشه وجود دارد برای ما و ما همیشه وجود دارد برای شما. ما مشتاقانه منتظر دیدن همه دوباره در تور هنگامی که ما همه می توانند با خیال راحت با هم باشیم” ادامه داد: پیام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر