وقتی که می آید به flaunting منحنی او در یک لباس شنای زنانه دوتکه, مدل گابریلا Abutbol بازی نمی کند در اطراف. این بمب دارای یک قاتل کشف و به نظر می رسد برای لذت بردن از فشردن بدن او به کوچکترین مایو او می تواند پیدا کنید. در آخرین Instagram update او کاهش یافته و فک در یک آشکار دو قطعه ای که در سمت چپ کمی به تخیل.

زیبایی را, حمام کردن کت و شلوار صورتی الگوی snakeskin. آن نگاه مانند آن را ممکن است یک اندازه بیش از حد کوچک به عنوان فنجان برای بالا تحت پوشش بسیار کمی از سینه او. نوک سینه او پنهان شد اما مقدار زیادی از طرف مامان و underboob قابل مشاهده بودند. کف مورد به عنوان نحیف به عنوان برترین پوشش فقط به اندازه کافی برای نگه داشتن تصویر امن برای Instagram.

گابریل پست شامل دو عکس که دیدم او نشسته در خارج در کوتاه بتنی دیوار حائل در به سختی وجود دارد تعداد. او در نزدیکی چندین درختان نخل با یک ساختمان در فاصله. تصاویر گرفته شده از یک زاویه دادن به پیروان خود نگاه خوب در او شکل افسانه به عنوان خورشید ضربه او صاف و پوست برنز.

عکس های مشابه بود که در آنها نشان داد, سبزه, از جلو نگاه کردن به دوربین. در یک ضربه محکم و ناگهانی او برگزار شد دست خود را به چهره او به عنوان او را دیدم لاسی لبخند. باقی مانده تصویر نشان داد او با هر دو دست را در حالی که لبخند به لب گنده, شهوت انگیز, قفسه سینه, شکم صاف و باب روز ران.

این Instagram مدل عینک موهای خود را به عقب کشیده و با چند پیچک فریم ، آرایش او نور بود و شامل ریمل مژه بر گونه ها و رنگ های رز روی لب های او. او افزود: برخی از کلمه پینکی با یک جفت گوشواره گل میخ و خوش طعم گردنبند.

در عنوان او به ذکر ایستاده جارو در حالی که همچنین گفتن طرفداران او که لباس شنا آمد از خرده فروش آنلاین مد نوا.

بسیاری از 1.6 میلیون پیروان عاشق این عکس و چندین اجازه دهید او را می دانم آنچه آنها فکر کردن در مورد آنها.

“من نمی دانم در مورد هر ایستاده جارو اما آنچه که من را ببینید یکی از سکسی زنان تا کنون دیده اند” یکی از تحسین کنندگان نوشت.

“شما بسیار زیبا و شگفت آور” دوم Instagram کاربر گفت.

“فقط ایستاده بانوی زیبا” اظهار نظر یک سوم پیرو.

“فوقالعاده زرق و برق دار. یکی از زیبا ترین زن من و ام تا کنون دیده ام” یک چهارم فن به او گفت.

قضاوت از او Instagram حساب یکی از گابریل چیزهای مورد علاقه برای پوشیدن یک لباس شنای زنانه دوتکه, که با این نسخهها کار به خوبی از بدن خود را به نظر می رسد برای آنها ساخته شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su