بالیوود اولین بار, گی, رمانتیک, کمدی ممنوع در امارات متحده عربی

دبی: عمده بالیوود گی, فیلم ممنوع شده است در محافظه کار در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) به قابل ملاحظه جنوب آسیایی, جامعه, مدیر گفت: روز جمعه خود را به عنوان فیلم جدید hit تئاتر در هند گزارش تامسون رویترز پایه و اساس است.

تبلیغ به عنوان هند برای اولین بار, گی, مرد کمدی رمانتیک “Shubh منگل Zyada Saavdhan” (“فوق العاده مراقب باشید در مورد ازدواج”) ستاره محبوب بازیگر, Ayushmann, به عنوان یک همجنسگرا که در میدان جنگ در جنگهای سنتی نگرش را با دوست پسر خود.

این فیلم را نمی توان به نمایش در تئاتر عمدتا مسلمان امارات متحده عربی کویر کشور حدود 10 میلیون نفر که در آن سکس غیر قانونی است گفت: فیلمساز Hitesh Kewalya.

“بله آن ممنوع,” او گفت: تامسون رویترز بنیاد توسط پیام متنی, و اضافه کرد که او تا به حال هیچ اطلاعات بیشتر در مورد حرکت می کند.
“من فقط خوشحالم و افتخار می کنم که من در کشوری زندگی می کنند که در آن همجنسگرایی شده است جرمزدایی و ما قادر به ساخت و پخش فیلم هایی از این دست در یک فضای تجاری.”

تنظیم کننده در امارات متحده عربی نمی تواند نظر رسیده در روز جمعه.

هند اوراق ممنوعیت سکس در سپتامبر سال 2018 است.
این حرکت راه را برای بیشتر توصیفاتی از همجنسگرایان+ مردم در سینما و تلویزیون از جمله مردان همجنسگرا در دوستیابی نشان می دهد و drag queens در مسابقات آواز.

بالیوود فیلم ها محبوب ترین ها در امارات متحده عربی به نزدیک به 4 میلیون هندی مهاجران بسیاری از آنها در کار ساخت و ساز.

امارات متحده عربی – دبی و به طور خاص – یک جهانی hub برای گردشگری و تجارت و به عنوان دیده می شود تحمل بیشتری نسبت به دیگر نقاط خلیج فارس.
امارات متحده عربی سانسور یا توقیف فیلم به درجات مختلف آن بداند توهین آمیز به, اجتماعی, اخلاقی و ارزش های مذهبی.

آشکارا گی نوازندگان از جمله خواننده جورج مایکل را بازی کرده اند کنسرت در امارات متحده عربی. اما در سال 2016 این کشور به همراه قطر و عمان و بحرین و اردن و کویت ممنوع از سینما با “دختر دانمارکی” یک فیلم در مورد یک هنرمند که دستخوش جنسیتی انتقال جراحی است.
“Lamhaa” یک فیلم بالیوود با تمرکز بر شورشیان در کشمیر مورد مناقشه هیمالیا منطقه بین هند و پاکستان ممنوع اعلام شد در امارات متحده عربی در سال 2010.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر