‘جسورانه و زیبا هفتگی بازی: Ridge شرح زیر است Shauna به وگاس, Flo مظنون سالی

جسورانه و زیبا اخلال گران برای هفته مارس 30 نشان می دهد که کوین فولر فورستر (Rena Sofer) لذت خرید اینترنتی از بوسیدن تصویری. در واقع نه تنها او را اعتباری, اما او را به تخم مرغ بر روی خط الراس فورستر (Thorsten Kaye) به دنبال عشق با Shauna فولتن (دنیس ریچاردز). سالی طیف (کورتنی امید) نیز ادامه خواهد داد تا وانمود کند که او در حال مرگ است اما به نظر می رسد به عنوان اگر فلورانس فولتن (Katrina Bowden) ممکن است به او در , او می داند صابون.

دوشنبه, مارس 30 – کوین اعتبار می گیرد

کوین اعتراف خواهد کرد که او را آپلود بوسیدن تصویری به قاب عکس دیجیتال. البته کلیپ هزینه Brooke Logan فورستر (Katherine Kelly Lang) ازدواج او و کوین را خیره نگاه کردن که او در نهایت به ارمغان آورد بروک را به اندازه.

Shauna فولتن (دنیس ریچاردز) بگویید Flo دلیل واقعی که او را به خروج از شهر است. او تصمیم گرفته است برای بازگشت به لاس وگاس با وجود Flo درخواست او را به ماندن.

سهشنبه, مارس 31 – لایحه التماس کتی

پس از کتی لوگان (هدر تام) را دیدم ویدئو کلیپ او هل لایحه اسپنسر (همین Diamont) دور از او. لایحه را التماس کتی به او ببخشد. آنها یک پسر به هم خواهد اسپنسر (فینیگان جورج) و آنها در حال برنامه ریزی برای ازدواج.

کوین بگویید ریج که Shauna در راه بازگشت به وگاس. او را تشویق خواهد کرد او را به عشق خود یک فرصت است.

چهار شنبه, آوریل 1 – ریج شرح زیر است Shauna

ویران بروک خیانت ریج را یک تصمیم عجولانه. Shauna را در راه خود را به لاس وگاس و او تصمیم می گیرد که او می خواهد به او را قبل از او برگ. جسورانه و زیبا اخلال گران نشان می دهد که او را با Shauna به زادگاه او.

کتی می خواهد چیزی برای انجام با بیل. Soap opera اخلال گران نشان می دهد که او می خواهد برای پایان دادن به همه چیز بین آنها است چرا که این اولین بار نیست که بیل و بروک خیانت کرده اند او در این راه است. لایحه را نذر به نامزد خود و به او بگویید که او را برای مبارزه با او و خانواده خود را.

پنج شنبه, آوریل 2 – سالی ویژه تحویل

سالی نیروهای دکتر اسکوبار (مونیکا رویز) به یک موقعیت ناراحت کننده. دکتر احساس می کند در تضاد است چرا که او می داند که قرمز است نه مرگ.

سالی استراق سمع در وایات اسپنسر (Darin Brooks) و فلو گفتگو. پس از آن او می فرستد Flo ویژه تحویل.

جمعه, آوریل 3 – Flo بازجویی از دکتر Escobar

Flo بازدید دکتر Escobar و تقاضای برخی از پاسخ. او حس می کند که وجود دارد بیشتر به سالی بیماری و می خواهد به دانستن آنچه که واقعا در رفتن.

Timis timisoara masturbate فورستر (ژاکلین MacInnes چوب) و زو باکینگهام (Kiara بارنز) فکر می کنم که وضعیت بین وایات, Flo و سالی است که واقعا عجیب و غریب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>