‘جسورانه و زیبا’ اخلال گران تصویری: Shauna Stuns کوین با فریب داد, اخبار

جسورانه و زیبا اخلال گران تصویری برای هفته مارس 16 نشان می دهد که Brooke Logan فورستر (Katherine Kelly Lang) و لایحه اسپنسر (همین Diamont) راز به زودی آشکار شود. در حالی که آنها snogging دور در داخل کابین کسی که جاسوسی آنها را از طریق پنجره. و از آنجا که هر دو آنها در روابط متعهد این طلسم تنها می تواند مشکل اگر این اخبار می شود.

ریج & Brooke تعهد و عشق و تعهد به یکدیگر

بروک را خوش خط الراس فورستر (Thorsten Kaye) را به تخت او. پس از چند ماه از جدایی زن و شوهر در نهایت دوباره. این B&B , تبلیغی, نشان می دهد ریج و بروک cuddling روی تخت. او خم و می گوید بروک “ما عشق قوی تر از همیشه است. من متعهد به تو تنها به شما.”

“و من متعهد به تو” بروک پاسخ. در عین حال او می داند که تنها یک هفته پیش او بوسه خواهر خود را نامزد. خواهد بروک ماندن وفادار به شوهرش این زمان در اطراف ؟

لایحه Daydreams مورد بروک

Inquisitr گزارش داد که بیل نمی توانید بروک کردن ذهن خود را. او daydreams در مورد او و دائما فکر می کند در مورد آنچه آنها به اشتراک گذاشته شده در داخل کابین. جسورانه و زیبا اخلال گران تصویری نشان می دهد که لایحه را تماس بروک به چیزی خاموش قفسه سینه خود را.

“من می خواهم به صحبت کردن با شما که در مورد بوسه,” او می گوید.

اما بروک که فقط شب را صرف ساخت عشق پرشور به شوهرش به او بگویید “من به شما گفت نه یک کلمه دیگر.” او نمی خواهید به یادآوری شود که او را منحرف از او عهد. او می ایستد به از دست دادن شوهر و خواهر کتی لوگان (هدر تام) اگر حقیقت بودند به بیرون می آیند. بروک است که تبدیل به سنگ شده است که او خواهد شد در معرض.

Shauna کوین می گوید که او چه جاسوسی در داخل کابین

Shauna فولتن (دنیس ریچاردز) است برخی از اخبار که او نیاز به شکستن را به بهترین دوست او. او مطمئن نیستید در مورد آنچه که او گام بعدی باید و اعتماد در Quinn فولر فورستر (Rena Sofer). جسورانه و زیبا بازی کلیپ نشان می دهد که کوین را دور دمیده شود توسط دوست او را وحی است.

Shauna رله “من تو را دیدم چیزی. چیزی که من نمی تواند خارج از ذهن من است.”

Soap opera اخلال گران تصویری پس از آن نشان می دهد آنچه که او را دیدم از طریق پنجره های کابین. بروک و ریج بودند در آغوش یکدیگر و خوش غافل که او به اتهام جاسوسی بر روی آنها.

البته Shauna می داند که اگر خبر می رسد ریج گوش او خشمگین خواهد بود و او را بهره مند شوند. او را دوست دارم به آینده خانم ریج Forrester.

از سوی دیگر کوین بوده و توطئه در برابر بروک برای ماه می باشد. این تنها چیزی است که او نیاز به بروک را برای یک بار و برای همه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>