‘جسورانه و زیبا’ اخلال گران برای روز شنبه, مارس 11: Vinny انفجار خودخواه توماس

جسورانه و زیبا اخلال گران برای روز شنبه, مارس 11 نکات که وینسنت واکر (جو tracy tarter) را دوست خود یک قطعه از ذهن خود. اما به نظر نمی رسد به عنوان اگر توماس فورستر (متی اتکینسون) خواهد گوش دادن به Vinny را به خوبی به معنی مشاوره در برجسته هالیوود.

توماس هنوز در مسیر تبدیل شدن به بعدی آقای امید لوگان (Annika نوئل). طراح طرح مخفیانه شامل اجازه دادن به هر کس فکر می کنم که او در عشق با زو باکینگهام (Kiara بارنز) و این که او نقل مکان کرد از وسواس خود را با این ورزش ها. اما او هنوز هم بسیار متمرکز شدن در امید به زندگی است.

Soap opera اخلال گران دولت است که توماس را در اعتماد کاملا احتمالا او تنها دوست, Vinny. او را به رخ کشیدن در مورد چگونه به دور او آمده است با تمام توطئه ها و نقشه. او موفق به شکستن امید و لیام اسپنسر (اسکات کلیفتون), پدرش, ازدواج, است در قتلگاه و هر کس معتقد است که او بیش از امید زمانی که هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت.

Vinny نمی مدیون توماس یک چیز است و او چیزی برای از دست دادن زمانی که او به او می گوید حقیقت است. Vinny خواهد blast Thomas تنها فکر کردن در مورد خود را هنگامی که طراح میسازد خود را تکان دهنده در برنامه. به نظر می رسد به عنوان اگر توماس’ طرح شامل خواهد شد امید زو و احتمالا حتی داگلاس فورستر (Henry یوسف برو).

Vinny به اندازه کافی از توماس’ دستکاری و خودخواه راه. او نمی خواهم این واقعیت است که توماس با استفاده از Zoe به امید حسادت. Zoe قویا معتقد است که توماس در عشق او چون او با او در حالی که امید است و همچنین تلاش برای تقویت رابطه خود را با داگلاس. او را در هم شکسته اگر او می یابد که توماس فقط با استفاده از خود را برای پیشبرد دستور کار خود.

به نظر می رسد به عنوان اگر توماس’ طرح تا به چیزی برای انجام با حزب تعجب است که او برنامه ریزی برای Zoe به عنوان هفته اخلال گران نشان می دهد. بدیهی است که توماس می خواهد برای جلب توجه به این واقعیت است که او ظاهرا دیوانه وار در عشق با زو و بزرگوار حرکت خواهد سیمان ایده در ذهن خود Forrester خلاقیت’ همکاران.

توماس نیز میزبان یک شام برای تولد دختر. جسورانه و زیبا اخلال گران, اذیت کردن که او در حال حاضر خواهد شد زو با یک هدیه است که ترک هر دو امید و داگلاس شوکه کرد. به نظر می رسد به عنوان اگر توماس ممکن است پیشنهاد زو نیست با توجه به چگونگی این تاثیر داگلاس.

البته این نخواهد بود اولین بار است که Vinny می ایستد تا برای پسر کوچک. او همچنین با یک پدر که نمی در نظر گرفتن احساسات خود و می داند که چگونه داگلاس می تواند تحت تاثیر قرار. Vinny خواهد تماس توماس برای بودن و خودخواه خواهد شد و او کاملا درست برای انجام این کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>