‘جسورانه و زیبا’ اخلال گران برای پنج شنبه: لایحه حاضر به از دست دادن خانواده اش وایات را کشف تکان دهنده

جسورانه و زیبا اخلال گران در روز سه شنبه, جولای 21 نشان می دهد که لایحه اسپنسر (همین Diamont) درخواست خواهد شد با کتی لوگان (هدر تام). او می داند که رابطه خود را در خطر است و که او می تواند از دست دادن زن او را دوست دارد. در ضمن وایات اسپنسر (همین Diamont) است مبهوت از آنچه که او می بیند هر صابون.

صابون اپرا را انتخاب کنید تا سمت راست که در آن به سمت چپ خاموش. سهشنبه قسمت فیلم برداری شده بود قبل از خاموش شدن با توجه به خط تلویزیونی. Inquisitr گزارش که روز دوشنبه قسمت از جسورانه و زیبا ارائه می دهد بیننده این فرصت را به گرفتن در داستان قبل از آنها فرار از قسمت های اصلی در ماه آوریل است.

پس از پیدا کردن کتی بسته بندی تا مسائل خود را در خانه اش, بیل او را متوقف کرد. او به او گفت که او مقصر بود و اگر کسی نیاز به ترک آن باید او را. او نمی خواست به ناراحتی او خواهد شد و یا اسپنسر (فینیگان جورج) و می خواستم برای آشتی.

بیل می خواهد فرصت دیگری پس از خراب کردن. او را به نوبه خود به کتی و خواهش او را به تجدید نظر در گزینه های خود را. آخرین جسورانه و زیباهفتگی اخلال گران دولت است که به او بگویید کتی که او را از پذیرفتن هر گونه نتیجه او doles کردن به جز یکی. او را حاضر به قبول تصمیم او اگر او تصمیم می گیرد برای پایان دادن به رابطه خود را. بیل نمی خواهد از دست دادن خانواده اش به خاطر یک سیلی بوسه.

جسورانه و زیبا طرفداران را به یاد داشته باشید که بیل و Brooke Logan (Katherine Kelly Lang) را بوسید یکدیگر در شب قبل از توماس فورستر (متی اتکینسون) و زو باکینگهام را (Kiara بارنز) فاجعه عروسی. بروک به دنبال راحتی و یک چیز منجر به دیگری پس از او را در آغوش کشید.

Don Diamont and Heather Tom star in 'The Bold and the Beautiful.'
  مونتی Brinton / CBS

کتی انتخاب

کتی خشمگین بود و پس از او در بر داشت که رسانه ها مغول تا به حال فریب خوردن در او. کوین فولر فورستر (Rena Sofer) تا به حال آپلود این ویدئو کلیپ به بروک قاب عکس دیجیتال. آن را بازی کرده بود در او و ریج Forrester را (Thorsten Kaye) مراسم حزب و هر کس آنها را دیدم قفل کردن لب ها.

جوانترین لوگان خواهر لعنتی نامزدش و به او خاطر نشان کرد که این اولین بار نیست که این اتفاق افتاده بود. دیرین جسورانه و زیبا طرفداران می دانند که بیل و بروک به اشتراک گذاری یک تاریخچه از رفتن را از پشت کتی برگشت و canoodling.

پس از کتی شده است از طریق این قبل از او ممکن است بخواهید به در نظر گرفته شود برای یک احمق دوباره. او می داند که بروک و بیل نمی تواند نگه داشتن دست خود را هر یک از دیگر و این که او خواهد شد و می تواند در نهایت صدمه دیده است. از سوی دیگر او می داند که بیل واقعا تغییر کرده و او ممکن است تصمیم بگیرد به او یکی از آخرین فرصت است.

Darin Brooks stars in 'The Bold and the Beautiful.;
  صخره Lipson / CBS

وایات را کشف تکان دهنده

به عنوان بیننده ممکن است به یاد داشته باشید جسورانه و زیبا به پایان رسید بر روی یک مطلب یا داستان جالب و تکان دهنده هنگامی که آن را متوقف کرد پخش قسمت های اصلی در آوریل 23.

وایات راه می رفت به اتاق نشیمن و فک خود را کاهش یافته است. آیا سالی طیف (کورتنی امید) و دکتر پنی اسکوبار (مونیکا رویز) موفق به کشیدن Flo فولتن (Katrina Bowden) قبل از وایات وارد خانه یا او آنها را در عمل ؟

جسورانه و زیبا اخلال گران دولت است که سالی و پنی خواهد مسافت ناخودآگاه فلو به آن آپارتمان که در آن آنها خواهد زنجیره ای خود را به رادیاتور. آنها از آن ساخته شده از وایات را قبل از او وارد شدند.

پس چرا وایات خیلی شوکه هنگامی که او وارد خانه ؟ به نظر می رسد به عنوان اگر او شگفت زده خواهد شد هنگامی که او در می یابد خود را در خانه مانند یک ظرف غذا. پس از همه, پنی clobbered فلو با یک شمعدان دارنده و او رفت و مانند یک تن آجر با مسائل پرواز در همه جا. سالی و فلو و سپس نقل مکان کرد مبلمان در اطراف او را بکشید به ماشین. بدیهی است که آنها نمی باید زمان برای تمیز کردن پس از خود را دارند.

آنها نه تنها در ترک محل در قتلگاه اما وایات نگران خواهد شد سالی نگهداری از او را ظاهرا علاج ناپذیری بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>