‘جسورانه و زیبا’ اخلال گران برای روز شنبه: Ridge رها خشم وایات انفجار سالی

جسورانه و زیبا اخلال گران برای چهار شنبه, جولای 27, اذیت کردن حداقل دو انفجاری درگیری. ریج فورستر (Thorsten Kaye) را در لایحه اسپنسر (همین Diamont) برای timis timisoara masturbate Forrester را (ژاکلین MacInnes چوب) حادثه در حالی که وایات اسپنسر (Darin Brooks) را انفجار سالی طیف (کورتنی امید) در هر صابون.

ریج رها خشم

ریج و بیل هرگز بهترین دوستان است و به تازگی شده است وجود دارد بسیاری از تنش بین این دو نفر. این خیاط زنانه به تازگی پانچ رسانه ها مغول بعد از دیدن تصویری از او و Brooke Logan (Katherine Kelly Lang) در داخل کابین.

بنابراین زمانی که ریج می آموزد که لایحه بود که در برخورد جسورانه و زیبا اخلال گران نشان می دهد که همه جهنم را سست. ریج را سرزنش لایحه برای timis timisoara masturbate را از صدمات و می خواهید او را به پرداخت. در بدترین های مورد استفاده در خیاطی می تواند بسیار فرار و او حتی ممکن است فیزیکی که او در گذشته است. ریج و لایحه ممکن است به ضربات به عنوان احساسات بالا اجرا می شوند.

پس از لایحه سرزنش خود را برای سقوط او حتی ممکن است در دفاع از خود به عنوان ریج رها بر او خشم میگیرد. رسانه ها مغول می داند که توجه خود را نمی شد در جاده ها به عنوان برگزید افکار خود را در مورد رابطه. کتی لوگان (هدر تام) تا به حال فقط به او گفتم که آنها نیاز به گفتن خواهد اسپنسر (فینیگان جورج) که آنها از هم جدا شدند و هرگز به عقب با هم دوباره.

Courtney Hope and Darin Brooks star in 'The Bold and the Beautiful.'
  شان اسمیت / CBS

وایات انفجار سالی

وایات در بر داشت پیام است که فلورانس فولتن (Katrina Bowden) با شتاب در سالی لباس زیر.

“به من کمک کند فلو” این گفت و باعث وایات به درخواست سالی که در آن دختر بود. او را تهدید به تماس با پلیس قبل از سرخ اعتراف کرد که فلو شده بود در آپارتمان خود با دکتر پنی اسکوبار (مونیکا رویز).

وایات با عجله به سالی است محل برش و دوست دختر خود را رایگان از رادیاتور. پس از خود گریان مراسم, Flo که او را مطلع دختر سابق خود شده بودند فریب او را در تمام طول. او شوکه شده بود با این خبر که سالی شد و نه علاج ناپذیری بیمار است.

جسورانه و زیبا اخلال گران ظرف که وایات را انفجار سالی برای او بی رحمانه اقدامات است. او ساخته شده همه بر این باورند که او در حال مرگ بود و ناشی از آنها بسیار زیاد و اندوه است. او و فلو قربانی رابطه خود را به خاطر او در حالی که کتی لوگان (هدر تام) قرار داده و خودش در خط برای نجات طراح کار در Forrester خلاقیت.

وایات را کباب سالی برای آدم ربایی فلو و تلاش برای از راه بدر کردن او را به نوزاد در آخرین جسورانه و زیبا اخلال گران. او متوجه شد که او قادر به چنین دروغ و دستکاری است. به نظر می رسد به عنوان اگر وایات را به راحتی فراموش کرد که فلو نیز ربوده شده خود با خواهر زاده و اجازه دهید هر کس بر این باورند که او مرده بود ،

وایات حتی ممکن است بگویید سالی است که او می خواهد چیزی برای انجام با او در آینده است. و برای سرخ, آن را نیز ممکن است حکم اعدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر