‘جسورانه و زیبا’ اخلال گران: Flo بازجویی از دکتر Escobar

جسورانه و زیبا اخلال گران برای هفته مارس 30 نشان می دهد که مشکل ممکن است در راه برای سالی طیف (کورتنی امید). در حالی که او معتقد است که طرح او است که هنوز هم در مسیر فلورانس فولتن (Katrina Bowden) باید چند سوال از خود را در او می داند صابون.

اگر کسی که می داند که پزشکان می تواند کج آن را Flo. نه بیش از حد طولانی پیش او درگیر شد در یک طرح که در آن او وانمود که او امید لوگان را (Annika نوئل) تولد نوزاد ، دکتر ریس باکینگهام (Wayne Brady) او متقاعد است که او آن را انجام برای محافظت از دخترش, اما آنها صدمه دیده است بنابراین بسیاری از زندگی در این فرآیند است. آن را تنها حس می کند که فلو نمی شود فریب خورده توسط دکتر را به عنوان زمانی که او شروع به جاسوسی در مورد سالی است بیماری است.

Flo است سوالات جدی

به تازگی Flo جاسوسی سالی از طریق پنجره. او را دیدم که او دراز کشیده بود روی زمین و با عجله از آنجا که او فکر می کردم که قرمز بود گذشت. با این حال سالی بود تنها انجام یوگا و نمی شنوند و او را در درب ضربه توسط است چرا که او تا به حال هدفون در گوش او.

اما در کل قسمت تا به حال تاثیر بر Flo. چیزی هشدار داده فلو به این واقعیت که چیزی نیست کاملا درست در مورد وضعیت. شاید او فکر می کردم که یوگا بود امن نیست برای کسی که در حال مرگ بود از یک بیماری علاج ناپذیر و یا شاید در آن سالی گناه رفتار است.

Flo کوره دکتر Escobar

جسورانه و زیبا اخلال گران اشاره است که فلو به برخی از سوالات جدی برای سالی ، با توجه به سالی رفتار او می خواهد دکتر اسکوبار (مونیکا رویز) در پاسخ به او در مورد سالی است وضعیت.

البته B&B هواداران می دانند که سالی است که تقلید می کنی کل بیماری ترمینال. او و دوستان او پنی اسکوبار تخم یک برنامه برای دریافت آنچه آنها می خواهند. سالی است که تظاهر به حرکت به پیروزی وایت اسپنسر (Darin Brooks) همدردی. او با دقت هماهنگ طرح خود را به طوری که کتی لوگان (هدر تام) را احساس اجبار به همه بگویم که او در حال مرگ است. او امیدوار است که وایات متوجه خواهد شد که او هنوز هم او را دوست دارد و که او دیگر می خواهد با فلو.

سالی وعده داده پنی که او را کمک به او را به صنعت مد. همه او تا به حال انجام بود به سالی جعلی تشخیص زمانی که کتی بود.

Soap opera اخلال گران اشاره است که Flo ممکن است بخواهید دکتر به نام سالی به بیماری. اما پنی ممکن است پوشش توسط بیان کرد که او نمی تواند فاش تشخیص دلیل از دکتر و بیمار محرمانه بودن امتیازات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>