‘جسورانه و زیبا’ روکش برای چهار شنبه, مارس 25: بروک پاکستان برای گفتن ریج در مورد بوسه خودش

جسورانه و زیبا روکش برای چهار شنبه, مارس 25 ویژگی های Brooke Logan فورستر (Katherine Kelly Lang) و کوین فولر فورستر (Rena Sofer) در گلوی یکدیگر در او می داند صابون. او متهم کوین از قرار دادن بوسیدن تصویری در قاب عکس دیجیتال. کوین خار اتهامات تا زمانی که بروک به نام خودت.

کوین مجموعه بروک مستقیم

کوین فکر می کردم که بروک به حال عصب به تماس او را بی شرمانه هنگامی که او کسی است که messing اطراف با خواهر او را نامزد. بروک می خواستم به دانم اگر Quinn شده بود او را زیر و جاسوسی بر روی او. کوین نشان داد که در شب که این ویدئو گرفته شده بود او تا به حال شده است در خانه با شوهر خود به عنوان یک همسر خوب باید باشد.

بروک استنباط است که Shauna فولتن (دنیس ریچاردز) گرفته بود ، او ranted مورد Shauna قبل از کوین مستقیما خود را تنظیم. Shauna حذف شده بود تصویری و تا به حال نه آن را آپلود به قاب. بروک پس از آن متوجه شدم که کوین رفته بود پشت Shauna برگشت و آن را انجام داده خودش.

بروک و کوین لعنتی هر یک از دیگر. کوین یادآوری بروک که او تا به حال به او هشدار داد و نه به صلیب او. بروک قول داد که او را به جای افشای راز خود را به خط الراس خودش به جای اجازه کوین به او بگویید ،

دانا را پوشش می دهد برای بروک

صابون اپرا نیز برجسته دانا لوگان (Jennifer Gareis) در بروک ، کتی لوگان (هدر تام) وارد شد و پرسید: در مورد قاب. دونا گفت که آن را نیاز به شارژ می شود. او آن را در یک کشو. قبل از کتی می تواند نگاه را از طریق عکس.

لایحه اسپنسر (همین Diamont) نیز به اتاق آمد. او می خواست بداند که چرا دانا بود به دنبال او به طوری عجیب و غریب. او ادعا کرد که او تا به حال بسیاری از چیزهایی که تا قبل از این حزب آغاز شد. کتی مومی تغزلی در مورد بروک و ریج عشق برای هر یک از دیگر. دونا پرسید: “درست مثل کتی است که یکی خود را و تنها حق بیل؟” او در او نگاه کرد quizzically.

که در آن است Brooke?

بعد دونا انجام شده در یک سطل آب یخ با یک بطری شامپاین در آن است. ریج و timis timisoara masturbate فورستر (ژاکلین MacInnes چوب) نیز وارد شده است. آنها می خواستند بدانند که در آن بروک بود اما دانا را به آنها بگویید که او رفته بود به دیدن کوین. آنها گمان که بروک باید یکی دیگر از شگفتی در فروشگاه.

ریج بود در خلق و خوی برای “افزایش سقف” اما لایحه نمی تواند مقاومت در برابر مصرف یک تطبیق در خیاط زنانه. او با اشاره به این که اگر ریج حمایت کرده بود همسرش در وهله اول آنها را نمی خواهد نیاز به آشتی. کتی گفت: لایحه ای که آنها نمی خواهید به “که” و درو او را به قسمت دیگری از اتاق. در عین حال, timis timisoara masturbate خواسته که در آن قاب عکس بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>