‘جسورانه و زیبا’ روکش جمعه, مارس 27: کتی می گوید بروک به ” خفه شو!’ & ریج مشت لایحه

جسورانه و زیبا روکش جمعه, مارس 27 امکانات ریج فورستر (Thorsten Kaye) برگزاری قاب عکس دیجیتال. او پرسید: Brooke Logan فورستر (Katherine Kelly Lang) “چه جهنم من در به دنبال؟” همه مبهوت شده بود پس از دیده می شود تصویری از بروک و لایحه اسپنسر (همین Diamont) ساخت هر او می داند صابون. بروک می خواستم برای توضیح به ریج آنچه اتفاق افتاده بود در خصوصی اما کتی لوگان (هدر تام) او را متوقف کرد. او به خواهر او است که او را وادار به ترک و او می خواست به شنیدن آنچه که بروک به حال به می گویند.

Timis timisoara masturbate فورستر (ژاکلین MacInnes چوب) فکر می کردم که این فیلم بود توضیحی اما کتی هنوز هم تا به حال برخی از شک و تردید. او تعجب اگر تصویری اخیر بود اما کوین فولر فورستر (Rena Sofer) اشاره کرد بث مانیتور نوزاد در پس زمینه. شوکه ریج نمی تواند بر این باورند که بروک و لایحه قرار دادن او و کتی از طریق همین دوباره.

Shauna می گوید فلو که او را ترک

در فلو آپارتمان Shauna فولتن (دنیس ریچاردز) گفت: او مادر است که او را ترک لاس وگاس. فلورانس فولتن (Katrina Bowden) می خواستم به می دانم که اگر او مادر قلب شکسته شد. او فکر کرد که او و Shauna را قرار داده پایین ریشه های خود را در لس آنجلس.

Flo مشکوک است که مادر او در حال دور شدن از خط الراس. Shauna گفت فلو که او را برای تولد او. او همچنین اجازه دهید او را می دانم که او فکر نمی کنم که بروک به عنوان متعهد به خط الراس به عنوان آنچه که او اجازه ،

کتی انفجار بروک

کتی ناودان پایین شیشه ای او و گفت که او نمی تواند این کار را دوباره. بروک در تلاش برای دفاع از خودش گفت که او تا به حال شده است ناراحت توماس فورستر (متی اتکینسون) و این لایحه سعی کرده بود به راحتی او.

کتی گفت: خواهرش است که آن را بیشتر شبیه “شور” از محبت به او. او لعنتی بروک “شما گرفتار شدم!” ریج و سپس انداخت قاب دیجیتال بر روی زمین و شکست آن است.

بروک درخواست کرد به کتی و گفت: او که بیل هنوز هم دوست داشتنی و ستایش او. کتی فریاد زد بروک به “خفه شو!” و هل لایحه.

ریج مشت لایحه

صابون اپرا نیز نشان داد که لایحه در تلاش برای دفاع از بروک. او گفت: خیاط زنانه است که او باید خشم خود را بر روی او. به عنوان او صحبت کرد ریج لبه نزدیک تر است. او می خواست لایحه برای رسیدن به بخشی که در آن او را بوسید ،

لایحه گفت ریج که او در تلاش بود تا به راحتی بروک و که آنها را فرا گرفت. ریج پانچ لایحه در صورت و سپس گفت بروک که او انجام داده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>