‘جسورانه و زیبا’ روکش برای جمعه, مارس 20: سالی فریاد می زند ” شما می خواهید من به او بگویید من نه مرگ؟’

جسورانه و زیبا روکش برای جمعه, مارس 20 ویژگی سالی طیف (کورتنی امید) که به تازگی گفت وایات اسپنسر (Darin Brooks) که او در حال مرگ بود. او پس از آن متوجه شدم که او شوکه شد با وحی و خواستار “شما می دانستید, آیا شما?” وایات راننده سرشونو تکون دادن قبل از سالی شدت انتقاد کرد که کتی لوگان (هدر تام) باید شکسته اعتماد به نفس خود را. وایات تایید او سوء ظن در او می داند صابون.

توسط Sally در حال مرگ ؟

سالی پس از بازجویی وایات در مورد رابطه خود با او. او می خواستم به می دانم که اگر او و فلورانس فولتن (Katrina Bowden) واقعا شکسته و یا اگر آنها در حال راه اندازی یک کلاهبرداری به او نشان می دهد برخی از ترحم. وایات اعتراف کرد که او و فلو بودند و هنوز هم با هم. سالی فریاد زد که او نمی توانست باور کند که او تا به حال شده است به طوری احمق.

به او یورش برده و از او سقوط کرد. دکتر اسکوبار (مونیکا رویز) گفت که استرس قرار دادن یک نمای برای وایات خاطر تا به حال برای او ایجاد استرس بیش از حد. وایات اظهار سالی که می توانست ضربه سر او را از سقوط و بیهوش شدم. او گفت: در سالی که او به ماندن در خانه ساحل. سالی اعتراض کردند اما وایات گفت که او می خواست به وجود داشته باشد برای او. او را تشویق سالی برای مبارزه با این بیماری است. او سپس به دکتر گفت و سالی که او آنها را برخی از زمان برای صحبت کنید. دکتر خواست وایات به ماندن بگیرید به طوری که او می تواند شنیدن آنچه که او تا به حال به می گویند اما سالی می خواستم به نگه داشتن آن خصوصی است.

پس از وایات چپ سالی و دکتر Escobar شد و در گلوی یکدیگر. “آیا من سخنرانی پنی!” سالی فریاد زد. او می خواستم به دانم اگر پنی می خواستم برای رفتن پس از وایات و به او بگویید که او تا به حال شده است دروغ گفتن به او را تمام وقت.

“شما می خواهید من به او بگویید که من نه مرگ؟” سالی فریاد زد.

اریک & Quinn ها به قاب

در Forrester خلاقیت اریک فورستر (جان مککوک) بود خوشحال به شنیدن این که ریج فورستر (Thorsten Kaye) و Brooke Logan فورستر (Katherine Kelly Lang) بودند با هم. او به او گفت که ریج به او داده بود یک قاب عکس دیجیتال. او نشان داد که ریج به او گفته بود در مورد هدیه داده بود و او را از دسترسی به کد ها به برخی از عکس های. او هیجان زده برای دیدن آنچه که او را با آنها به اشتراک بگذارید.

بعد کوین فولر فورستر (Rena Sofer) و اریک مورد بحث ریج و بروک مراسم. او نشان داد این عکس بود که او آپلود در برنامه است. کوین به نظر می رسید به فکر کردن در مورد چیزی به عنوان شوهر chattered دور. او کردم تا به آنها برخی از نوشیدنی ترک قرص ، کوین خندیدی به عنوان شوهر او را به عقب تبدیل شده بود.

در بروک خانه او استقبال شوهرش دوباره به خانه. آنها نگاه را از طریق عکس ها در قاب قبل از آنها شروع به بوسه. به عنوان آنها را Shauna Fulton است (دنیس ریچاردز) بوسه فیلم ایفا کرده است.

در اریک خانه کوین نگاه کرد بسیار خوشحال با خودش چون او ها کامل شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>