‘جسورانه و زیبا’ پیش نمایش برای چهار شنبه: کوین مدل Showstopper بر & آنژو ریج

جسورانه و زیبا پیش نمایش برای چهار شنبه, مه 13 ویژگی های قسمت های کلاسیک که در آن کوین فولر (Rena Sofer) دزد نشان می دهد در تلویزیون, راهنمای. کلاسیک قسمت پخش شد در نوامبر 11 و نشان می دهد و تمام case عناصر soap opera مراقب آمده اند به انتظار و عشق از جهان پربیننده ترین sudser.

مد نشان می دهد می آید فقط پس از کوین و اریک فورستر (جان مککوک) ازدواج کردم. البته هیچ یک تایید از ازدواج و آنها احساس کردند که کوین یک مزاحم. به مسائل بدتر کوین پیشنهاد کرد که آنها باید یک مد نشان می دهد. اما به جای نمایشگاه مد طرح های او نیز می خواست یک جواهر منتقل می کند. ریج فورستر (Thorsten Kaye) و timis timisoara masturbate فورستر (ژاکلین MacInnes چوب) بر این باور بودند که کوین به حال تجاوز.

در آن زمان نیکول Avant (سلطنت ادواردز) تا به حال گرفتار شوهر او زنده فورستر (رم فلین) در تخت, خواهر, ساشا Avant (Felisha کوپر). مایا Avant فورستر (Karla Mosley) خشمگین بود ساشا برای خیانت Nicole. هر دو ساشا و مایا موافقت کرده به مدل کویین طلا و جواهر.

در روز مد نشان می دهد اریک تصمیم به ماندن در خانه و تماشای از آسایش در اتاق نشیمن خود را. وقتی کتی لوگان (هدر تام) متوقف شد برای تشکر از او را برای یک نفع او را دعوت به تماشای نشان می دهد با او.

اما چیزهایی که قرار بود به خوبی در خانه مد. ریج و timis timisoara masturbate حاضر به همکاری و هر کس شد به کوین شانه های سرد. مایا و همچنین bickered قبل از مدل سازی. مردم تنها پشتوانه کوین بودند وایات اسپنسر (Darin Brooks) و پیچک فورستر (Ashleigh Brewer).

زمانی که کوین می خواستم به رها کردن و کشیدن طلا و جواهر عبور از صف وایات اجازه دهید او را می دانم که آنها خواهد شد با طرح اصلی. او به مادرش پپ صحبت و او را متقاعد به اعتقاد خودش. آنها را سه مد می گذرد به دنبال طلا و جواهر تصویب و در نهایت به showstopper بر. Timis timisoara masturbate خواهد مدل ریج را به عنوان showstopper بر آن نصب شده بود برای او.

اما طلا و جواهر با تصویب دریافت واکنش. مخاطب نمی دانم چه چیزی به آن را. در خانه کتی دوست داشتم مقدمه ای از طلا و جواهر تصویب زیرا او می دانست که آن را به تولید مقدار زیادی از درآمد برای این شرکت است. او فکر می کرد که کوین در نظر گرفتن این شرکت رو به جلو است. اما در Forrester خلق ریج اعلام کرد که طلا و جواهر تصویب شد فلاپ و حاضر به نشان می دهد او پس از showstopper بر Quinn حماسه شکست.

حتی پس از وایت و کوین التماس timis timisoara masturbate و ریج به مدل showstopper بر آنها خودداری کرد. پس timis timisoara masturbate کوتاه تر بود نسبت به بقیه مدل های, هیچ یک از دختران دیگر می تواند آن را می پوشند. فقط به عنوان مخاطب رشد بی قرار کوین در ظاهر خیره کننده showstopper بر. ریج بود خروشد به عنوان طرح خود را به تحقیر کوین شکست خورده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>