جسورانه و زیبا پیش نمایش برای جمعه, مارس 27 تا 85 ساله بتی سفید به عنوان بازیگران ان داگلاس. او با بازی در نقش استفانی داگلاس فورستر (سوزان Flannery) و پم داگلاس’ (کوچه میلز) ، او گاهی اوقات به نظر می رسد در این صابون قبل از او شخصیت مسالمت آمیز گذشت. ان نمی خواهم به مرگ در بیمارستان پس او را گرفت و او را به ساحل جایی که او درگذشت در سلاح های خود را.

این هفته جهان پربیننده ترین sudser است نگاهی به قسمت شامل برخی از معروف ترین افراد مشهور که مهمان-ستاره دار در نشان می دهد. این خاص قسمت اول پخش شده در فوریه 27, 2007, هر آماتور ورزش ها صابون.

اریک سرمایه گذاری جدید

به گزارش Inquisitr, Eric فورستر (جان مککوک) می خواستم برای راه اندازی جدید بوتیک مد. حتی اگر استفانی در ابتدا در برابر این ایده موافقت کرد که به حمایت از همسرش در سرمایه گذاری جدید.

با این حال به نظر می رسید به عنوان اگر ان و پم شد حمایت از اریک بیش از استفانی شد و آنها در نگاه عکس های جدید بوتیک. آنها ساخته شده پیشنهادات و پرسش و پاسخ در حالی که استفانی fumed و به نظر می رسید به آنها را تحریک.

پم گفت که او تا به حال یک قابلمه کباب در فر و که آنها نیاز به غذا خوردن. اما استفانی احساس می کرد که آن را می توانید صبر کنید تا زمانی که او نشان داد مادر خود را به آپارتمانهای که او فکر بودند که مناسب برای او را به حرکت به.

ان می خواهد به ماندن

اما ان یافت گسل با هر محل سکونت. او سپس با انتقاد استفانی برای اینکه یک همسر خوب به اریک. او احساس می کرد که استفانی تنها سهم Forrester خلق شد پولی که پدرش به او داده بود. او فکر می کرد که دخترش باید اقامت در خارج از اریک کسب و کار مهم و چوب به او ارائه با یک خانه راحت. او احساس کردند که آن استفانی را موظف به ارائه یک وعده غذای گرم و یک رختخواب گرم برای شوهرش.

استفانی کبود شد و به او گفت مادر که او اعتقادی نداشته خود را خوش آمدید. او می خواست به او ارسال و پم بازگشت به شیکاگو. ان با اشاره به این که پم در زمان مراقبت بهتر از اریک از استفانی بود.

اریک & استفانی در تقابل

استفانی بازگشت به اریک و به او گفت که مادرش نیاز به ترک. اریک داشتن هیچ کدام از آن و گفت که ان می تواند اقامت در مهمانسرای برای همیشه لطفا برای.

اریک احساس کردند که استفانی بود و نه حمایت از او و خیلی از همسر در تخت خواب یا. استفانی گفت که نمی تواند تبدیل به یک بچه گربه در هوی و هوس. او سمت چپ برای فروشگاه های خرده فروشی و به او گفت که او یکی است که رویاهای خود را به واقعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im