‘جسورانه و زیبا’ پیش نمایش برای روز شنبه: مست سالی می دهد استفانی کوتاه کردن مو و لیست مطالبات

جسورانه و زیبا پیش نمایش برای چهار شنبه, ژوئن 10 ویژگی دو تا از بزرگترین منجر خانم ها در طول روز تلویزیون. سوزان Flannery که بازی استفانی Forrester و اواخر Darlene کانلی که سالی طیف را فراهم کمدی امداد در باید ببینید قسمت که قدمت سپتامبر 16, 2003, هر صابون مرکزی.

این هفته جسورانه و زیبا است و به طرفداران آنها چه می خواهند. در هفتمین هفته از پخش کلاسیک قسمت با توجه به تولید متوقف شده به دلیل بیماری کروناویروس طرفداران خواهد شد در نهایت آنچه آنها درخواست شده است. این قسمت خاص تمرکز عجیب و غریب به رقابت و دوستی میان سالی و استفانی. خود را بزرگتر از زندگی شخصیت های ستون فقرات شد نشان می دهد برای بسیاری از سال و طرفداران طولانی مدت را باید یک فرصت به یاد در مورد این دو نوابغ.

بروک طعنه استفانی

Brooke Logan (Katherine Kelly Lang) flaunted حلقه نامزدی اش را به استفانی. در قسمت قبلی ریج فورستر (پس از آن – Ronn ماس) را تهدید به قطع مادرش از زندگی خود را اگر او متوقف نمی منفی خود را نسبت به بروک. ترسم که خط الراس را دنبال کنید از طریق استفانی عذرخواهی به بروک.

به عنوان به زودی به عنوان خط الراس سمت چپ اتاق استفانی گفت بروک که او هرگز قبول او به خانواده است. بروک التماس استفانی به اجازه رفتن به گذشته اما استفانی باقی مانده قاطعانه.

سالی می دهد استفانی کوتاه کردن مو

در یکی از B&B’s خنده دار ترین صحنه های تاریخ, سالی و استفانی مست کردم. استفانی ناراحت شد چون ریج که قرار بود به ازدواج بروک در حالی که سالی رفته بود و شرکت او. ریج حال تغییر طیف مد برای bride-to-be لوگان طرح است.

استفانی مشترک خبری که ریج حاضر به بازگشت سالی است شرکت. پس آن دو تصمیم به نوشیدن. در حالی که غرق غم خود را سالی بود این ایده روشن است که استفانی نیاز به یک makeover به پیروزی اریک فورستر (جان مککوک). خوشبختانه استفانی سالی خواهد موهای خود را برای او.

یک کلیپ از اپرا صابون صحنه نشان می دهد که هرج و مرج و کمدی گرفت.

سالی به اشتراک گذاشته شده است که اگر “کهنه و تجارت” خشک او همیشه می تواند یک mortician. بنابراین او ریخته یک گلدان گیاه در استفانی مو و شروع به برش.

سالی لیست خواسته های کار

استفانی سخاوتمندانه ارائه شده به سالی یک کار است. با این حال, مو قرمز, تا به حال کاملا لیستی از خواسته ها. او نیاز به او را با یک پنجره خود را بزرگ نر و یک جگوار. استفانی nonchalantly اعلام کرد که آن را “انجام” معامله.

بعد از آن سالی به استفانی جمع و جور آینه به چک کردن مدل موی جدید. استفانی به خودش نگاه و سالی کاردست و به او حکم.

“شما می دانید آن را به نظر می رسد کمی هیپ هاپ فکر نمی کنید؟” استفانی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>