‘جسورانه و زیبا’ پیش نمایش برای چهار شنبه, ژوئن 23: زنده باد تعطیل ژولیوس’ تعصب

جسورانه و زیبا پیش نمایش برای پنج شنبه 23 ژوئن امکانات سخت هدف قرار دادن صحنه های بین زنده فورستر (رم فلین) و ژولیوس Avant (Obba Babatunde) در هر صابون. جوان فلین قرار داده و در یک روز برنده جایزه امی عملکرد در یک صحنه با افسانه ای Babatunde, cinching جایزه برجسته جوان بازیگر نقش اول مرد در یک سریال درام در سال 2018 است.

صابون اپرا شده است نشان, قدیمی, قسمت, پس مارس 23 با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس مستند. اما جسورانه و زیبا بود اولین سری شروع به تیراندازی هفته گذشته در چهار شنبه, ژوئن 16. اما تولید کنندگان نشان می دهد متوقف تیراندازی پس از تنها یک روز به عقب به طوری که آنها می تواند انجام “حجم زیادی از تست مورد نیاز است.” تولید کنندگان تایید کرد که آنها را از سر تیراندازی روز سه شنبه, ژوئن 23.

این قسمت در اصل پخش سه سال پیش در 22 ژوئن 2017.

نیکول می خواهد به عقب لیز

نیکول Avant فورستر (سلطنت ادواردز) بود رو به یک معضل اخلاقی. او توافق کرده بود خواهرش مایا Avant Forrester را (Karla Mosley) جانشین و انجام شده بود لیز برای او. نوزاد او بود بیولوژیکی پس از مایا بود فراجنسیتی. با این حال وجود داشته است خطا مذهبی و نیکول هنوز از نظر قانونی لیز مادر. مایا از او خواست به ثبت نام در پذیرش مقالات به طوری که او می تواند و افتخار او وعده داده است. اما نیکول احساس پیوند با نوزاد خود.

در حساس صحنه بین زن و شوهر, زنده یاد نیکول که او موافقت کرده به کودک برای پذیرش. او می خواست همسرش را به افتخار تعهد خود را حتی اگر او ممکن است هرگز قادر به داشتن فرزند دیگری دوباره.

ژولیوس می دهد مایا جهنم

در اتاق بعدی در Forrester Creations, ژولیوس شد بالا بردن جهنم. او می خواست مایا فراموش کرد که نیکول وعده داده بود به او اجازه افزایش لیز. اما مایا و ریک فورستر (یعقوب جوان) باقی مانده شرکت.

زمانی که ریک چپ اتاق ژولیوس انداخته خشم خود را در مایا. ژولیوس هرگز نمی تواند به طور کامل بپذیرد که پسرش مایرون بود و اکنون دختر خود مایا. او دستور داد او را به بازگشت لیز به نیکول.

زنده باد تعطیل ژولیوس’ تعصب

فقط پس زنده باد وارد اتاق شد. او مواجه پدر او در قانون و تعطیل خود تعصب. او خسته شده بود از او چگونه درمان مایا و وادار کردن اعتقادات و باورهای او در همه. ژولیوس نیست که یک راست به او بگویید دختران چگونه باید زندگی خود را. در یک نبرد نهایی مسابقات او اجازه ژولیوس می دانم که وجود دارد هیچ مشکلی با مایا و او باید قبول کند دختر خود را برای کسی که او بود. ژولیوس نیاز به یاد بگیرند که مرزهای مشخصی است که او نمی تواند عبور.

زنده باد نیز گفت: Julius که او باید بماند از ازدواج و به دور ماندن از مایا و ریک.

مایا بود که به اشک تبدیل به زنده باد و او را در آغوش گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>