جسورانه و زیبا پیش نمایش برای پنج شنبه, مارس 12 teases کلاسیک قسمت است که قدمت آن به 27, 2012. امیدوارم که لوگان (پس از آن – کیم Matula) را فشار دهید hounding او در حالی که لیام اسپنسر (اسکات کلیفتون) و timis timisoara masturbate فورستر (ژاکلین MacInnes چوب) را یاد در مورد آنچه که می توانست در هر راهنمای تلویزیون. البته تمام این طول می کشد محل در میان های دیدنی و جذاب, مد نشان می دهد.

لایحه اسپنسر توطئه برای خراب کردن امید

امید و لیام با هم هستند و دلار در لایحه اسپنسر (همین Diamont) disapproves. او فکر می کند که لیام و timis timisoara masturbate باید پشت هم می خواهد و امیدوارم که به سقوط به قطعات.

بیل می داند که امید است بسیار حساس و در آن نقطه او سوء استفاده از داروهای ضد اضطراب به طوری که او می تواند خواب با لیام. پس از نزدیک به غرق شدن در زمانی که او سقوط کرد به یک استخر او گفت: Liam که او را خاموش دارو.

اما بیل می داند که امید است در لبه. او مرتب به مطبوعات سگ تازی خود در آسپن به طوری که لیام می توانید ببینید که او مناسب نیست برای همسرش. او دستور داد الیور جونز (زاک Conroy) و رامونا (Lynnette مونترو) به خبرنگاران ساقه امید.

Timis Timisoara Masturbate و لیام Reminisce

فقط چند روز قبل از آمدن به آسپن لیام و timis timisoara masturbate خواهد بوسه عاشقانه. البته این timis timisoara masturbate مایل است که آنها را می توانید.

Timis timisoara masturbate و لیام خواهد reminisce در مورد وقت خود را در آسپن. B&B هواداران می دانند که آنها گره خورده است گره وجود دارد و که آنها باید مقدار زیادی از خاطرات عاشقانه متصل به محل. اما لیام در آسپن با امید و timis timisoara masturbate آن را می داند. او فقط خواسته است که همه چیز می تواند هم متفاوت برای آنها.

Timis Timisoara Masturbate اعلامیه مطبوعاتی Hounding امید

الیور و رامونا سفارشات خود را دنبال کنید و مطمئن شوید که مطبوعات به شرح زیر است امیدوارم که هر جا که او می رود. او امیدوار بود برای برخی از زمان به دور از رسانه ها پس از این رسوایی با لیام شکست اما در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان اگر وضعیت بدتر است در اسپن از آن در L. A. پس از نام تجاری خود را به عنوان گناه و گفتن این که او منتظر بود برای ازدواج مطبوعات در حال حاضر با برچسب او به عنوان یک ” خانه مخرب و سرزنش او برای فروپاشی timis timisoara masturbate و لیام ازدواج.

Timis timisoara masturbate متوجه است که امید است در پریشانی و روش های رامونا. او می گوید که آنها نیاز به کمک امید. زمانی که رامونا سوال چرا timis timisoara masturbate می خواهم برای کمک به, امید, او گفت که او نمی خواست مطبوعات به درایو امیدوارم که دیوانه است.

طرفداران درمان خواهد شد و به عکس هایی از آسیا و اقیانوسیه در محل و دوباره زندگی می کنند برخی از لحظات مورد علاقه خود را در این قسمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im