‘جسورانه و زیبا’ پیش نمایش برای پنج شنبه: اولین بار امید و وایات عشق

جسورانه و زیبا پیش نمایش برای چهار شنبه, جولای 16, چشمک می زند به عقب به زمانی که امیدواریم لوگان (پس از آن – کیم Matula) و وایات اسپنسر (Darin Brooks) پرتاب احتیاط به باد و رفت و در یک سفر جاده ای در یک جریان هوا. در جشن “تابستان فرار” هفته اپرا صابون را نشان می دهد که در آن قسمت وایات و امید برای اولین بار ساخته شده را دوست دارم.

جسورانه و زیبا خواهد بود بازگشت در هفته آینده. CBS sudser آغاز خواهد شد پخش قسمت جدید در روز دوشنبه 20 ژوئیه پس از پخش کلاسیک قسمت برای سه ماه.

وایات و امیدوارم که سفر جاده

وایات و امید سوار بر یک سفر جاده فقط پس از او شکست تا با لیام اسپنسر (اسکات کلیفتون). بیمار از لیام و froing بین او و timis timisoara masturbate فورستر (ژاکلین MacInnes چوب) او ریخته لیام و تصمیم به تسلیم شدن به احساسات خود را برای وایات.

پس امید و وایات جاده در یک تریلر برای برخی از کمپینگ سرگرم کننده است. وایات بود که هنوز هم نسبتا جدید در صحنه ارائه برخی از حواس پرتی از رابطه شکست خورده وجود دارد و طولانی احساسات بین آنها است.

یک روز در ساحل

آنها قدم در امتداد ساحل و کشف برخی از دلفین ها در اقیانوس. آنها رقصید در اوقات فراغت و frolicked در خورشید است. آن شب آنها ساخته شده است یک آتش با هم قبل از برشته برخی از مارشملو.

امید و وایات خوشحال به نظر می رسید به عنوان آنها ساخته شده و آرام در شرکت هر یک از دیگر. وایات حتی گفت که او داده بود و او را به آرامش و رضایت بود که او به دنبال.

وایات و امید را دوست دارم

امید و وایات در زمان رابطه خود را به سطح بعدی. آنها crawled شده به چادر که او تعیین کرده بود تا برای او و بوسید.

وایات کشیده چادر را فلپ را قبل از آنها تا به حال رابطه جنسی در ساحل.

Rena Sofer stars in 'The Bold and the Beautiful.'
  ژیل Toucas / CBS

Girls’ Day Out

در ضمن کوین فولر (Rena Sofer) در زمان Pam داگلاس (کوچه آسیاب) برای یک روز است. او pandering به پم چرا که او می خواست می شود در سمت خوب و وانمود که آنها besties.

این دو با هم ناهار در بورلی هیلز خراب خود را با مانی و پا و رفت و خرید. هنگامی که چارلی وبر (دیک کریستی) مواجه Quinn, Pam می خواستم به شنیدن صدای او بهترین دوست جدید ،

Katherine Kelly Lang and Thorsten Kaye star in 'The Bold and the Beautiful.'
  صخره Lipson / CBS

بروک در برابر ریج با یک حلقه

پس از ناپدید شدن به پاریس برای بیش از یک سال ریج فورستر (Thorsten Kaye) دوباره در L. A. و ملاقات با Brooke Logan (Katherine Kelly Lang) در آبشار. و در حالی که آن را در ابتدا به نظر می رسید به عنوان اگر او و بروک قرار بود به عقب بر گردیم با هم, آنها به نظر می رسید به شناور از هم جدا.

بروک آموخته است که ریج بود که در کتی لوگان را هدر تام) خانه و رفت و به او وجود دارد. او سپس به او نشان داد قبلی حلقه نامزدی و گفت که آنها می تواند به جلو حرکت می کند. ریج فقط نیاز به قرار دادن حلقه در انگشت او و می گویند که او می خواهد با او ازدواج کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>