‘جسورانه و زیبا’ پیش نمایش برای شنبه: وایت & امید جهش از ایمان عروسی

جسورانه و زیبا پیش نمایش برای چهار شنبه, ژوئن 29 نشان می دهد وایات اسپنسر (Darin Brooks) خار از لحظه اول عروسی. او و امید لوگان (پس از آن – کیم Matula) گره خورده است گره در استلا ماریس بیل اسپنسر (همین Diamont) قایق بادبانی در مونت کارلو. این قسمت در اصل پخش در اوت 13, 2014, هر صابون.

این هفته soap opera ویژگی های “عشق همه را تسخیر” تم عاشقانه.

لیام از دست دادن و وایات را به دست آورید

امید می خواست به لیام اسپنسر (اسکات کلیفتون) فرصت دیگری و به او گفت که اگر او می خواست برای رفتن پیش با عروسی او نیاز به دیدار با او پس از شلیک در پاریس در 3 p. m.

اما لیام شده بود به تاخیر افتاد چرا که او تا به حال برای نجات دوشیزه در پریشانی. اگر چه امیدواریم که منتظر او فکر می کردم که او به او پاسخ خود را. محزون او چپ با وایات در یک جت به مونت کارلو.

وایات توقیف لحظه

در سال قبل از امید برای آینده الماس تور امیدوارم که مبارزه برای انتخاب بین لیام و وایات. در نهایت او با لیام اما وایات هنوز کمین در پس زمینه. بنابراین زمانی که لیام موفق به دیدار با امید مهلت در پاریس او را مصادره فرصت خود را.

وایت اشاره کرد که او تا به حال همیشه وجود دارد برای امید بر خلاف برادر خود را. او گفت: او را به نگاه عمیق به الماس او ارائه او خواهد آینده خود را در آن.

وایات پرسید که امید به ازدواج با او و با اشاره به این که کاپیتان می تواند ازدواج آنها در آن لحظه. او می دانست که آن دیوانه بود و ضربه ای سوال اما او همچنین می دانست که او و امیدواریم که آماده بودند برای این مرحله است. به تعجب و امید گفت: بله.

امید و وایت جهش از ایمان

دستیار اول توافق را به عنوان یک شاهد به خاک سپرده شد. امیدواریم که به نظر می رسد در لباس سفید که وایات خریداری کرده بود برای عروسی. کاپیتان اقدام به ازدواج با آنها را در قایق بادبانی در یک روز زیبا در دریا.

وایات و امید گفت: پاکستان خود را به هر یک از دیگر. در یک نقطه امید گفت که وایات شروع به پریدن کرد به زندگی سر و او موافقت کرد که آن را یک جهش از ایمان است. ناگهان امید حذف او گردنبند الماس داد و آن را به کاپیتان. او زد به لبه قایق بادبانی و فریاد زد وایات.

“جهش ایمان” او ارائه شده دست و دو را در آب فرو برد.

امید و وایات خندید به عنوان آنها به نظر می رسد از اعماق آب یخ زده و بوسید. کاپیتان تلفظ آنها را زن و شوهر. او گفت که وایات می بوسه عروس خود را. البته وایات پیروی او و امیدواریم که از آن ساخته شده رسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>