‘جسورانه و زیبا’ پیش نمایش برای شنبه: Eric & ریج در یک پدر و پسر در مرحله نهایی مسابقات

جسورانه و زیبا پیش نمایش برای جمعه, جولای 6 نشان می دهد یک پدر و پسر در مرحله نهایی مسابقات. با توجه به صابون مرکزی ریج فورستر (پس از آن – Ronn خزه) و اریک فورستر (جان مککوک) رفت و سر به سر در یک حماسه رقابت بازمی گردد که استعداد خود را در برابر هر یک از دیگر.

این هفته soap opera نمایشگاه کلاسیک درگیری بین رقبا. بنابراین به نظر می رسد تنها اتصالات که آنها ویترین یک رقابت بین جسورانه و زیبا‘s دو مد خانه Forrester خلق و طیف مد.

این قسمت به ضرب گلوله کشته شد در محل در Portofino, ایتالیا, و در اصل پخش شده در ژانویه 6, 2003.

این Portofino چالش بود که اریک را زاییده افکار. قلب خود را بلد برای پسرش بود که در ماتم مرگ قرار از Taylor Hayes فورستر (Hunter Tylo). او آمد تا با ایده از مد مرحله نهایی مسابقات بین دو رقیب خانه مد. اریک خواهد با استفاده از استعدادهای خود را برای Forrester خلق در حالی که ریج طراحی شده برای طیف مد. رقابت بود که در ایتالیا برگزار شد و اختصاص داده شده به حافظه از تیلور.

ریج به پدرش گفت که او قدردانی و ادای احترام به اواخر خود را و است که طراحی برای رقابت به حال پریشان او را از غم و اندوه خود را.

John McCook, Susan Flannery, Ronn Moss, and Katherine Kelly Lang star in 'The Bold and the Beautiful.'
  چارلی Gallay / گتی ایماژ

اما کسی خوشحال بود نه در مورد دیدن ریج و اریک اوراق قرضه. ماسیمو Marone (اواخر جو Mascolo) به تازگی متوجه شدم که ریج پسر او بود. او نمی تواند نگه داشتن چشم خود را خاموش ریج و اریک به عنوان آنها صحبت کرد. بریجت فورستر (پس از آن – جنیفر فینیگان) متوجه شد و گفت: Massimo که او را درک است که باید آن را دشوار است به سازمان دیده بان ریج پیوند با مردی که او مطرح شده است.

البته سالی طیف (اواخر Darlene کانلی) و Darla انیشتین (Schae Harrison) نیز در میان جمعیت. سالی می خواستم برای نشان دادن Forrester قبیله که آنها می تواند برنده این چالش به ویژه پس از ریج بود و در تیم او.

استفانی فورستر (سوزان Flannery) و کلارک پادگان (Daniel McVicar) emceed این رویداد و تمجید طرح ها و مدل ها به عنوان آنها به نظر می رسد. اما ریج نمی تواند ماسک ناامیدی خود را پس از طیف showstopper بر اعلام شد. یک زندگی به اندازه عکس از سالی همراه با نم نم باران برف منادی ستاره خود را طراحی. خوشبختانه مخاطبان آن را بیش از حد جدی و خندید. ریج لباس عروسی طراحی دریافت تمام به رسمیت شناختن است که آن را سزاوار به عنوان مدل در زمان به باند.

Forrester خلاقیت’ showstopper بر اعلام شد و این مدل وارد ایستاده بر روی یک قایق پارویی در لیگوریان دریا. ظریف هنگام ورود به حال مخاطبان را حیرت زده کرد که آنها را تماشا آمدن او به بندر. استفانی بود irked زمانی که او متوجه شد که Brooke Logan (Katherine Kelly Lang) بود اما به ریج نمی تواند نگه داشتن چشم خود را از او. اریک لباس عروس بود خیره شد و مهمترین دستاورد لحظه از روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>