Bois اتاق قفل: چگونه Cops & شهروندان پیوست دست به کرک دایره

آن آغاز شد و با افشای روز یکشنبه (3 مارس) در هنگام Instagram اثرگذارندهها ارسال شده تصاویری از یک گروه با عنوان “Bois اتاق قفل’. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است.

ارتقاء

On پنج شنبه, 3 اردیبهشت, وحشتناک در یک توالی از رویدادهای خصوصی Instagram گروه با 100 نفر—عمدتا پسران نوجوان از برجسته جنوب دهلی مدارس—به نام ” Bois اتاق قفل شد برای اولین بار در معرض توسط یک چند Instagram اثرگذارندهها برای به اشتراک گذاری تصاویر زیر سن قانونی دختران از نظر جنسی objectifying آنها عبور هرزه نظرات.

پس از شکایت به پلیس دهلی اینترنتی همراه تسلیم FIR در روز دوشنبه. طبق آخرین گزارش های پلیس دستگیر و یکی 15 ساله در این مورد. پس از آن آنها را مورد سوال پنج دانش آموز کلاس 10 و 12 از برجسته جنوب دهلی مدارس با پدر و مادر خود را برای شش ساعت در روز گذشته ، هر The Indian Express, اطلاعیه فرستاده شده به دیگر 21 اعضای این گروه توسط پلیس دهلی.

“یک مدرسه خصوصی و دولت در جنوب دهلی نو تا به حال اولین شکایت در Saket ایستگاه پلیس در روز دوشنبه پس از آن ما به بررسی این موضوع می گوید:” یک افسر پلیس درگیر با این مورد.

“پس از آغاز نظارت ما کشف و ثبت شده تعداد 15 ساله بود که در میان کسانی که تا به حال به اشتراک گذاشتن یک عکس در گروه. اگر چه آن شخص گفت تا به حال خاموش گوشی خود را و ما به دنبال آدرس خود را و او را برداشت تا بعد از آن در شب,” او اضافه شده است.

این Instagram شد و بنا به گزارش های ایجاد شده توسط این دانش آموزان در طول هفته گذشته از ماه مارس پس از آن آنها شروع به اضافه کردن دوستان خود. برخی در این گروه در حال حاضر در حال تحصیل در کالج ها و همچنین یادداشت افسر.

Bois Locker Room
یک عکس فوری از نوع ابتذال شاهد در Instagram ، (منبع: IG/توییتر)

افشای کثافت

به افشای زمانی رخ داد که Instagram اثرگذارندهها مانند Aashna شارما و @Anuvaa ارسال شده تصاویری از یک گروه با عنوان ” Bois اتاق قفل است که آنها را از خلاف کاران.

در این پست بخوانید:

“یک گروه از جنوب دهلی بچه ها در سن 17-18 انواع این ig gc [Instagram چت گروهی] به نام “پسر اتاق قفل” که در آن آنها… objectify و جلوه های ویژه گرافیکی عکس از دختران خود را در سن. دو پسر از مدرسه من بخشی از آن است. دوستان من و من ناجور این است که EWWW و در حال حاضر من مادر من می خواهد به ترک IG.”

پس از تاثیرگذاران به اشتراک گذاشته بود این در Instagram داستان است که نمی خواهد آخرین فراتر از 24 ساعت دیگر هندی شهروندان شروع به اشتراک گذاری آنها را به عنوان به خوبی خود را تغذیه به صورت گسترده تر برسد.

پس از آن اخبار این حادثه را در بر داشت راه خود را به توییتر و #boyslockerroom شروع روند بر روی پلت فرم. هنگامی که این تصاویر شروع garnering توجه بیشتر این گروه نام گرفت و خجالت.

اما به جای برگزاری نمایشگاه هر صورت ظاهر از ندامت یا گناه آنها شروع به صدور عجیب و غریب تهدید به تجاوز به عنف و خشونت و آدم ربایی و شکلگیری عکس از تاثیرگذاران که برای اولین بار ارسال شده در داستان و به اشتراک گذاشته شده آنها

این زمانی است که دهلی کمیسیون برای زنان (DCW) در پا و در زمان suo motu اگاهی از این موضوع به عنوان پلیس دهلی سایبر همراه است.

گزارش های رسانه ها نشان می دهد که شاه ظ توسط پلیس دهلی به ثبت رسیده در بخش 465 (جعل) 471 (با استفاده از به عنوان واقعی یک سند جعلی و یا الکترونیکی ثبت) 469 (جعل با هدف آسیب رساندن به شهرت), 509 (کلمه حرکت و یا عمل در نظر گرفته شده توهین به عفت و یک زن) و بخش 67 (انتشار و یا انتقال مواد زشت و ناپسند به صورت الکترونیکی) و 67A (انتشار و یا انتقال مواد حاوی صریح قانون در فرم الکترونیکی) از فن آوری اطلاعات عمل می کنند.

زبان, به, بهتر, هند, Shubham سینگ بنیانگذار سایبری جهان, آکادمی که به طور معمول با این نسخهها کار میکند بمبئی و ماهاراشترا پلیس در جرایم اینترنتی مربوط به موارد گفت که یک زن و شوهر از خشم Instagram کاربران رسیده به او را با تصاویری از چت.

“اگر چه در برخی از این گروه حذف شده بود, خود را Instagram حساب ما قادر به پیگیری اطلاعات خود را از حساب های دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی و ایمیل شناسه. من فرستاده اند که همه اطلاعات به ماموران پلیس دهلی. آنها در پاسخ به من نشده اما اطلاعات من فرستاده خواهد شد بررسی حقوقی” او می گوید.

Bois Locker Room
Shubham سینگ (منبع: Facebook)

سینگ به طور منظم کمک در موارد مربوط به تقلب های مالی, رسانه های اجتماعی مربوط به تقلب علاوه بر کمک به پلیس در تجزیه و تحلیل داده ها در طول تحقیقات خود را به دیگر معمولی جنایات مانند اخاذی و آدم ربایی است.

“چیزی که ما دیدم با اخیر Bois رختکن قسمت در Instagram اتفاق افتاده است قبل از در دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی. در واقع گروه های مشابه غرقه شدن در چنین رفتاری آمد تا در اسنپ چت و ق را به عنوان به خوبی. در حال حاضر وجود دارد یک پسر Locker 2.0 است که تا به حال نیز آمده بود اما بعد از آن حذف شده پس از زمان خشم” او می گوید.

سینگ معتقد است سیستم عامل رسانه های اجتماعی باید برای انجام یک کار بهتر از تصدیق هویت کاربران بر روی پلت فرم خود را. آنها انجام یک کار جنس بنجل از تنظیم غیر مبتنی بر رضایت طرفین محتوای صریح و روشن. در ضمن برای جوانان با استفاده از این سیستم عامل او یک قطعه از توصیه های ساده.

“درخواست من برای قربانیان بالقوه از این اعمال است که در حالت ایده آل آنها نباید به اشتراک گذاری محتوای خصوصی با فرد دیگری و تا آنجا که ممکن است تقویت تنظیمات حریم خصوصی حساب خود را.”

Bois Locker Room
سیستم عامل رسانه های اجتماعی باید با انجام یک کار بهتر از ایجاد فضاهای امن تر برای زنان است. (منبع: ویکیپدیا)

SM سیستم عامل نیاز به کار بیشتر

یک Facebook سخنگوی صدور بیانیه ای به مطبوعات گفت: “ما مطلقا اجازه نمی دهد رفتار است که به ترویج خشونت جنسی یا سوء استفاده هر کسی به خصوص زنان و افراد جوان و actioned محتوای نقض جامعه ما استانداردهای همانطور که ما از آن آگاه ساخته شده. ما باید سیاست هایی که عدم های غیر مبتنی بر رضایت طرفین صمیمی تصاویر و همچنین تهدید به اشتراک گذاشتن چنین تصاویر و ما این مسئله بسیار جدی است. حصول اطمینان جامعه ما میتوانند احساسات خود را در یک محیط امن و احترام راه را اولویت ما است.”

اما بحث ارزان است. در این سناریو خاص آنها موفق انبوه. بله عمیقا مشکل دیدگاه های مطرح شده توسط کسانی که در این گروه انعکاسی از گسترده تر اجتماعی شکست. هنوز سیستم عامل رسانه های اجتماعی باید برای انجام یک کار بهتر از حصول اطمینان از این قسمت نمی رخ می دهد. آنها باید به مردم اطمینان دهد که “می تواند بیان خود را در امن و محترمانه راه است.”


همچنین بخوانید: Bois اتاق قفل: کارشناسان و مشاوران به اشتراک گذاری چگونه ما می توانیم حمایت از قربانیان


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>