Bois اتاق قفل: کارشناسان و مشاوران به اشتراک گذاری چگونه ما می توانیم حمایت از قربانیان

“آنها باید حمایت از کودک پذیرفتن کودک اجازه می دهد که کودک به بیرون ریختن احساسات خود و اطمینان او را احساس نمی کند تنهایی.”

ارتقاء

Following در معرض ‘Bois اتاق قفل’ Instagram گروه در اوایل این هفته آخرین گزارش ها نشان می دهد که پس از پلیس دهلی برای اولین بار دستگیر, a 15-year-old آنها سوال پنج دانش آموز کلاس 10 و 12 از برجسته جنوب دهلی مدارس با پدر و مادر خود را برای شش ساعت در روز گذشته ، علاوه بر این اعلامیه فرستاده شده به دیگر 21 نفر در گروه.

در حالی که پلیس دهلی Cyber Crime همراه در حال حاضر در حال بررسی این موضوع چه اتفاقی می افتد به زنان بودند که در پایان دریافت این سایبر قلدری و آزار قرار می گیرند ؟

Dr Ripan Sippy اشاره کرد و روانشناس بالینی مبتنی بر خارج از دهلی نو به صحبت کرد بهتر است هند در مورد نوع مراقبت و مشاوره مورد نیاز است که در چنین شرایطی ،

“ما برای اولین بار ارائه آنها را با اطمینان و حمایتی مشاوره زیرا آنها از لحاظ عاطفی متزلزل و آسیب پذیر در این مقطع. آنها باز به قضاوت از دیگران حتی اگر آنها انجام داده اند هیچ چیز اشتباه است,” او می گوید.

به گفته دکتر Sippy وجود سه مرحله در این فرایند:

اول حمایتی مشاوره داده می شود باید به دنبال اطمینان بخش مشاوره که از طریق آن فرد گفته است که این موضوع خواهد شد طبقه بندی شده اند از قانون را در کنار خود است و کسانی که مرتکب این جنایت پاسخگو خواهد بود. این که انجام شده است در طی چند جلسه.

“در دومین مرحله ما طناب در پدر و مادر خود را به عنوان به خوبی و به آنها بگویید که عصبانی نمی شود و یا پرخاشگرانه در کودک خود و یا تصویب قضاوت در چرا آنها دوست این پسر بچه یا فرد اما به جای آن سعی کنید به عنوان یک رکن قدرت برای کودک است. آنها باید تبدیل به یک بازی دوستانه پدر و مادر کسی که کودک می تواند رویکرد و صحبت در مورد چیزهایی که آشکارا و بدون ترس از مجازات و یا قضاوت.”

به عبارت دیگر حمایت و قبول فرزند و اطمینان حاصل شود که او احساس نمی کند تنهایی. “اگر او احساس تنهایی از آن باز می شود تا امکان بالینی افسردگی و اختلالات اضطرابی است. این باعث می شود مورد شدید” او می افزاید.

برای مرحله سومDr Sippy توصیه حرفه ای مشاوره و کمک.

“اگر وضعیت روانی خود را رو به وخامت بیشتر ما آنها را به روان درمانی و مشاوره. تکنیک های خاص مانند رفتار درمانی شناختی (CBT) شاغل هستند به ارائه آنها را با یک دیدگاه کلان در زندگی, در میان چیزهای دیگر.

ما همچنین استخدام عقلانی-عاطفی-رفتاری […”کوتاه مدت شکلی از روان درمانی است که به شما کمک می کند شناسایی خود شکست افکار و احساسات چالش عقلانیت از آن احساسات و جایگزین کردن آنها با اعتقادات سالم”]. از جمله تکنیک های مورد استفاده به آنها را از اضطراب. ما همچنین نگه داشتن آنها را تحت نظارت قرار برای برخی از زمان و تماس با آنها را حداقل دو بار در هفته. ما نمی خواهیم کودکان به افزایش فاصله بین جلسات خود را به دلیل این است که زمان آنها بسیار آسیب پذیر به هر گونه اختلال روانی” او می گوید.

Bois Locker Room
رسانه های اجتماعی معرفی کرده است چالش های مختلف در نبرد برای سلامت روانی است. (منبع: Pixabay)

با توجه به Aanchal نرنگ یک بمبئی-بر اساس درمانگر است که با این نسخهها کار با چندین جوان, بزرگسالان هدف این است که به درک چگونگی این قسمت را احساس در مورد خود.

“بسیاری از دختران تمایل به درونی بسیاری از پیام های که داده می شود توسط پسر مثل این و در جامعه بزرگ است. نیز وجود خواهد داشت بسیاری از خود سرزنش آنها برگزار خواهد شد نیز گفت: “من آرزو می کنم من نمی قرار دادن این عکس یا این که من باید انجام داده اند چیزی اشتباه’ در مقایسه با دیگران که از طریق آن” او می گوید: صحبت کردن بهتر از هند است.

بسیاری از ‘تحلیل’ نیاز به کار کرد حتی اگر هیچ یک از این تقصیر آنها است. یک درمانگر وظیفه است برای کمک به آنها درک می کنند که خود ارزش زیادی بیش از آنچه که این پسر می گویند.

علاوه بر این, به این روایت که در این قسمت نیاز به تعریف آنها حتی اگر آن نهفته است آنها را. بسیاری از این دختران را درک خواهد کرد که این تقصیر آنها نیست منطقی اما آنها همچنان به احساس می کنید که در آن آن را تقصیر آنها است.

“بنابراین مسائل باید در برخورد با سطح احساسی بیش از حد از طریق درمان است. آنها نیاز به درک عاطفی نیز هست که آن را تقصیر آنها نیست. شما می توانید سوال بپرسید مانند “اگر این اتفاق برای دوست شما آیا شما فکر می کنم آن را تقصیر او’? بیشتر آنها پاسخ ” خیر ” است. اما زمانی که شما مطرح همان سوال به آنها خواهد گفت بله. متاسفانه زنان مشروط به انتخاب کنید تا سرزنش با توجه به نوع حاشیه راندن آنها در جامعه است. مردان هستند مشروط به انتخاب کنید تا مسئولیت های خود را به دلیل افتخار می گوید:” Aanchal.

هر زمان که مورد نیاز درمانگران همچنین کمک از مدرسه و مراجع قانونی می گوید Dr Sippy. برای مثال اگر گفته کاربر دریافت تهدید از درد و رنج باج به طور منظم, فقط مشاوره نمی خواهد کافی است.

“مشاوره در مورد طول می کشد حداقل دو ماه اما می توانید تمدید بسته به شدت مورد و آرایش روانی کودک است. اما مشاوره جزئی پسران درگیر در قسمت مانند این است که به مراتب بیشتر از روی حیله و تزویر. وجود دارد دو یا سه سطح شما می توانید در این زمینه است. ما کار بر روی هر دو جزئی/اطفال, خانواده و مداخله در سطح اجتماعی به عنوان خوب,” او می گوید.

در حالی که بعضی از آنها حمایت نامگذاری و بشود این پسران, Aanchal نری معتقد است که این ممکن است بهترین راه برای مقابله با این رفتار به خصوص برای آنهایی که جوان در گروه.

“من نمی گویم که آنها نباید مجازات شود و یا در صورت عواقب اقدامات خود را. اگر ما نامگذاری و بشود آنها را چه بعدی ؟ چه تمایل به اتفاق می افتد این است که آنها بیشتر شده است. بیشتر انزوای اجتماعی را به پای آنها را دریافت کنید. ما چگونه تغییر رفتار خود را? این نه تنها آنها را که باید به مسئول برگزار می شود اما در جامعه بزرگ است. انجام گرفتن اقدامات تنبیهی اما هر کسی که صحبت کردن به این پسر ؟ در حال خود را به مدارس و قرار دادن آنها را از طریق مناسب مشاوره? آیا مشاوره اطراف فقط بشود آنها را اما آنها را درک آنچه اتفاق افتاده است ؟ آیا ما برجسته عواقب آنچه اتفاق می افتد به یک دختر اعتماد به نفس زمانی که شما توصیف آنها با استفاده از زبان موهن? این پرسش دشوار است که باید پاسخ داده شود” مدعی شد Aanchal.

Bois Locker Room
برای بازنمودی اهداف تنها. دختران نباید ترس از ارسال تصاویر خود را در حساب های رسانه های اجتماعی. (منبع: Pxfuel)

هدف در اینجا این است که یکی از اصلاحات به جای قصاص به دلیل این کودکان هستند. و کار—که فرایند حساسیت جنسیتی و جنسی-مثبت تربیت—شروع می شود در خانه افزایش یافته است در مدرسه با سالم و آموزنده آموزش مسائل جنسی.

“پدر و مادر و مقامات مدرسه نیاز به بیرون آمدن از انکار است که افراد جوان از لحاظ جنسی فعال هستند و شروع به داشتن باز مستقیم و فنی گفتگو با tweens و نوجوانان خود را در مورد چگونه به کانال تمایلات جنسی خود را در یک شیوه ای سالم. پسران نیز باید آموزش داده شود به humanise دختران آنها sexualise—آنها نیاز به آموزش داده شود که تخلفات می توانید مكيدند در زندگی یک دختر. آسیب آنها تحمیل خواهد شد در یک انسان به خاطر چند cheap thrills است که ارزش آن نیست” او می گوید: به او از مردم.

همچنین ما در سطوح مختلف جامعه برجسته عواقب آنچه اتفاق می افتد به دختران جوان زمانی که آنها از طریق این حوادث? آیا ما حتی بحث در مورد سطح رضایت ؟

“این نیاز به تدریس در تمام سطوح جامعه. یک یا دو سطح خواهد شد به احتمال زیاد به شکست است. آن نیاز به یک تلاش جمعی است. نمی توان آن را تنها پدر و مادر صحبت کردن در مورد این موضوع. آن را نمی توان صرفا به مسئولیت مدرسه یا. اگر شما غفلت پدر و مادر ؟ حداقل وجود یک مدرسه است که در آن یک پسر و یک فرصت برای یادگیری و نجات خود و بالعکس ، سرانجام پسران باید آموزش داده شود که آنها را ممتاز از دوران کودکی است که آنها را آگاه تر از خود, امتیاز,” او می گوید بهتر از هند است.

با وجود آن وحشتناک طبیعت Bois رختکن قسمت است, تنها نماینده زن ستیزی سمی رشد هر دختر و زن می رود از طریق هر رسانه های اجتماعی و زندگی است. فراتر از تکنولوژی این مسائل که مطرح سوال به چالش کشیدن در مورد جامعه ما و در پرداختن به آنها را عقلانی و جمعی ما می توانیم یک گام کوچک در جهت درست است.


همچنین بخوانید: علائم COVID-19? دریافت خود را به نمایش توسط یک پزشک آنلاین قبل از یک آزمون واقعی


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>