بدن مثبت مدل Iskra لارنس Flaunts Her Baby Bump در عدم تطابق بیکینی

بدن مثبت مدل Iskra لارنس wowed او 4.5 میلیون Instagram followers دوباره با دو عکس که در آن او با افتخار flaunted او در حال رشد کودک دست انداز در یک عدم تطابق لباس شنای زنانه دوتکه. این زیبایی بریتانیا اعلام بارداری با پسر فیلیپ Payne بازگشت در ماه نوامبر و نزدیک شدن او در ماه نهم بارداری.

اما با وجود آینده خود را با توجه, تاریخ, این Instagram ستاره است نه کاهش. آخرین بیکینی ها نه تنها به نمایش یک ارائه از Aerie آخرین شنا, خط, اما همچنین شامل یک اطلاعیه برای Aerie کارگاه برنامه ریزی شده برای 8 مارس.

برای این مناسبت Iskra تصمیم گرفتند برای رنگارنگ بالا برجسته او خورشید را بوسید پوست. پس زمینه بالا بود و عمدتا سبز با قهوه ای و آبی راه راه اضافه کردن میآید رنگ به لباس. آن را نیز یک سبک ورزشی برش با ضخامت تسمه و کم scooped یقه.

29 ساله همراه بیکینی بالا با یک جفت از رنگ آبی روشن پایین. آنها برجسته بالا waisted برش که پیچیده در اطراف مدل در حال رشد کودک دست انداز. پوشاک نیز با لهجه متضاد خطوط که اضافه شده برخی از سرگرم کننده بصری علاقه به نگاه.

Iskra accessorized با طلا و جواهر طلا و چپ او سازمان ملل متحد-مدل مو آبشار به پایین کمر خود را. در تصویر اول او با لبخند در حالی که به دنبال در دست انداز نوزاد خود. در دوم او به شیرین نگاه به دوربین.

طرفداران عاشق این دو عکس به روز رسانی و اهدا آن بیش از 105,000 دوست دارد و بیش از 360 نظرات.

“شما نگاه بسیار زیبا در این شنا مجموعه” یک فن بوده و با قلب و چشم از emoji.

“شما cutest دختر همیشه!!” raved دوم با زن حامله و دوست داشت تا در صورت نمادها.

“کودک!! شما نگاه خیلی خوب!! عشق شما” اضافه شده یک سوم با besotted چهره و دو قلب صورتی.

“این همه آبی من احساس می کنم مثل یک پسر خود را,” طعنه یک چهارم اضافه کردن یک قلب آبی.

این اولین بار نیست که طرفداران او دیده بود Iskra در لباس شنای زنانه دوتکه, به عنوان او قبلا مدل که در یک مجموعه تصویری او نوشته شده بود به Instagram اوایل این هفته. در زیرنویس برای کلیپ, او توضیح داد که هر رسانه های اجتماعی کاربر است که به اشتراک گذاشته unretouched عکس در Aerie لباس — های جدید از جمله شنا مجموعه — بالا بردن $1 به ملی اختلالات خوردن و ارتباط.

“من های من fave جدید aerie شنا…. BECAUSEEEEE این که آیا شما در خود شنا کردن یا عرق برای هر unretouched عکس شما به اشتراک گذاشتن با #AerieREAL. Aerie اهدا خواهد شد $1 (در حال حاضر تا $100K!) به @NEDA” او نوشت: در عنوان ،

در ضمن Iskra نه فقط شده ارسال حامله عکس لباس شنای زنانه دوتکه. او همچنین wowed طرفداران پس از مدل سازی لباس زیر زنانه با دست انداز که قبلا تحت پوشش Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>