Bob Iger Reasserts کنترل دیزنی در میان Coronavirus بحران

Bob Iger Disney Coronavirus Bob Chapek

ترجمه اشتباه است ؟ رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ

برای سال های سرگرمی رسانه ای صنعت این باورند شدید در مورد کسی که می خواهد موفق Bob Iger به عنوان مدیر عامل شرکت دیزنی. بیشتر به طور خاص, آن را تعجب که چگونه Iger می تواند موفق پس از اجرای موفق ترین شرکت در دوره در تاریخ هالیوود. در اوایل این سال ما داده شد بخشی از پاسخ زمانی که رئیس سابق پارک و استراحتگاه باب Chapek بود ناگهان نام Iger را جایگزینی فوری. قدیمی دیزنی ارشد مجموعه برای انتقال به یک نقش خلاقیت قبل از سوار کردن به غروب آفتاب و می خواستم برای روشن کردن سلسله مراتب قبل از ترک.

خیلی با دقت برنامه گذاشته.

در پرتو این بیماری همه گیر کوروناویروس که وارد دیزنی سهام و همچنین بقیه صنعت—Iger است ثابت کنترل بیش از دیزنی به عنوان رهبری اجرایی نیویورک تایمز گزارش. هر خروجی: “آقای Iger در حال حاضر به شدت با تمرکز بر بازسازی یک شرکت است که ظهور خواهد کرد او معتقد است که عمیقا تغییر از بحران. طرح او کشیده شده برای همکاران ارائه می دهد یک نگاه اجمالی در پست-همه گیر آینده: این دیزنی با کارکنان کمتر منجر جدید و نامشخص کسب و کار چگونه به جمع آوری مردم با خیال راحت برای سرگرمی است.”

همچنین نگاه کنید به: دولورس’ طرح جامع در ‘Westworld’ آغاز می شود با…دادن ایمیل ؟

هفته گذشته Iger به یک مصاحبه طولانی که در آن او در مورد چشم انداز خود را برای آینده شرکت والت دیزنی است. آنچه ما درک نمی کنند در این زمان بود که عبارت بودند مسلما بیشتر از یک فعال طرح به جای افکار واهی و پوچ. در حال حاضر که او را در نقش سرب او را به تصویب برسانند که چشم انداز.

دیزنی سهام کاهش یافت تقریبا 16 درصد بیش از ماه گذشته به عنوان همه گیر ویران کردن آن بزرگترین تولید درآمد بخش. پارک هتل ها و استراحتگاه و کشتی—که همه باید نابود شده است COVID-19—حساب برای حدود 40 درصد از دیزنی درآمد سالانه. رسانه ها شبکه های دیرینه نقدی گاو برای دیزنی, ولی فاسد در میان افزایش طناب برش, نرخ. مجموعه استودیو چندین جعبه دفتر پرونده در سال 2019 اما با تئاتر توقیف جهان بیش از 2020 در سرعت به بدترین گیشه سال در بیش از 25 سال است. تنها نقطه روشن شده است سریع معراج از خدمات جریان دیزنی+ که به تازگی با پیشی گرفتن از 50 میلیون مشترکان پرداخت می شود.

در زمان فشار است جای تعجب دیزنی است که بازگشت به آن احترام قرن 21 کاپیتان. رسانه صنعت تحلیلگر هال وگل تخمین زده است که دیزنی از دست دادن است تا آنجا که 30 میلیون دلار یا بیشتر در روز به ازای هر خروجی. “بحران این, قدر, و تاثیر آن بر دیزنی را لزوما در نتیجه من به طور فعال کمک به باب [Chapek] و این شرکت ادعا با آن به خصوص پس از من فرار این شرکت برای 15 سال!” Iger گفت: در یک ایمیل.

Iger مصمم به بازسازی اعتماد به نفس در بهداشت عمومی و ایمنی به منظور بازگشت دیزنی پارک به سطح قبلی است. این خواهد شد به طور بالقوه شامل غربالگری برای مهمانان درجه حرارت. Iger نیز بنا به گزارش ها به دنبال ایجاد تغییرات اساسی برای کسب و کار در حال حرکت رو به جلو با هدف بهبود بهره وری. این گفته شده است که عبارتند از: انجام دور با طولانی-برگزار خطی تلویزیونی استانداردهای مانند تبلیغات upfronts و پرهزینه خلبان تولیدات در حالی که همچنین کاهش فضای اداری و کلی کارمند اعداد.

Chapek است گفت: به طور امن به عنوان جانشین برای هم بودن هر چند رقبای خود برای فرفره—Kevin مایر رئیس والت دیزنی مستقیم به مصرف کننده & بین المللی, پیتر, برنج, سابق, مدیر عامل شرکت شبکه فاکس—باقی می ماند در دیزنی به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>