Bob Iger تا به برخی از ایده های در مورد آینده دیزنی پس از Coronavirus

Bob Iger Disney Coronavirus

سابق دیزنی مدیر عامل Bob Iger به نظر می رسد به جلو به یک پست-coronavirus جهان است. رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ

پس از برگزاری امیدوارم که شروع فیلمهای تابستان فصل می تواند سالم دیزنی در نهایت اذعان به این واقعیت جدید موجب در coronavirus بیماری همه گیر. این شرکت که در حال حاضر از دست دادن میلیون ها دلار در روز withs خود پارک بسته و سینما تعطیل با توجه به COVID-19 به طور چشمگیری خورند آن آزادی تئاتر در برنامه هفته گذشته است.

سابق مدیر عامل-تبدیل-رئیس Bob Iger به رسمیت می شناسد که این شرکت نیاز به تغییر هر دو در این فاصله از این بیماری همه گیر و فراتر از آن. چه کار کرده و کنگلومرا قبل از coronavirus ممکن است نیاز به تنظیم به جدید غیر طبیعی ما خودمان را پیدا کنید در. این شروع می شود با دیزنی فیلم تخته سنگ. این شرکت تصمیم به حرکت Kenneth Branagh را Artemis Fowl به آن جریان خدمات دیزنی+. در حالی که عمده فیلم های پرفروش مانند مولان و بیوه سیاه نمی شود پس دیگر تئاتری فیلم ممکن است دوباره روت به سیستم عامل های دیجیتال.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی مدیران ناراضی هستند در مورد کاهش حقوق

“از نظر فیلم پیش رفتن پس از آرتمیسممکن است وجود دارد چند که ما تا پایان دادن به طور مستقیم بر روی دیزنی+, اما در بیشتر قسمت زیادی از tentpole دیزنی فیلم های ما به سادگی صبر کنید برای اسلات. در برخی موارد ما اعلام کرد امکانات جدید در حال حاضر, اما بعد از آن در تقویم” Iger گفت بارون در مصاحبه اخیر است. او در ادامه می گویند که راه اندازی دیزنی+ در سراسر بازارهای کلیدی در اروپا “را” با وجود این بیماری همه گیر.

دیزنی سهام بسیار شبیه به تقریبا هر رسانه سرگرمی بازیکن در این بازار کاهش یافته است تقریبا 16 درصد بیش از ماه گذشته. Iger اشاره می کند که مالی مراحل مانند furloughing کارکنان و کاهش اجرایی حقوق—که بدستآمده واکنش—گرفته شده است برای اطمینان از سلامت طولانی مدت این شرکت است. او همچنین تصدیق میکند که بازگشت به حالت عادی امکان پذیر نمی باشد و COVID-19 به احتمال زیاد مجبور دیزنی برای تنظیم راه آن کسب و کار در حال حرکت رو به جلو است.

“من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به دیدن یک بازگشت به کسب و کار به طور معمول در این معنا است که من می توانم صحبت می کنند برای تمام شرکت ها, اما دیزنی خواهد این فرصت را به نگاه راه هایی برای اجرای کسب و کار ما موثر تر زمانی که ما آمده ایم پشت در گفت:” بارون.

یک چنین تغییر بشود در برقراری مجدد اعتماد عمومی در یک محیط امن و سالم است افزایش غربالگری در پارک دیزنی که تجهیزات این شرکت با بیش از یک سوم از درآمد سالانه خود را. Iger تاکید می کند که “بیشتر موشکافی” و “محدودیت” می تواند کمک به تسریع در دوره بهبودی پس از همه گیر شده است.

“فقط به عنوان ما در حال حاضر کیسه های چک برای هر کسی که می رود به پارک های ما می تواند باشد که در برخی از نقطه ما اضافه کردن یک جزء از آن است که افراد درجه حرارت به عنوان مثال,” او گفت:. این شرکت در حال تحصیل در چین روش برای reintroducing عمومی زندگی به امید بهبود امنیت خود.

“بنابراین ما خودمان را پرسید این سوال بیایید آماده برای یک جهان که در آن تقاضای مشتریان ما که ما مورد مداقه قرار دادن همه. حتی اگر آن را ایجاد کمی از مشکلات مانند آن طول می کشد کمی طولانی تر برای مردم را به,” او گفت: خروجی.

خانه ماوس است که به خوبی موقعیت تک به تک یک بار جهانی همه گیر است بیش از, اما آن را تضمین نمی کند این شرکت ادامه خواهد داد به جلو به صورت عادی. Iger به وضوح ایده ها در مورد آینده و از آن خواهد شد تا مدیر عامل جدید باب Chapek به اجرای استراتژی های خلاق برای شرکت دیزنی در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>