ب’luru دانشجويان فیبر کربن ماشین خورشیدی به نمایندگی از هند در 4000 متر مسابقه!

هشت روز جایگزین سوخت خودرو مسابقه را پوشش 4100 متر کشش بین پرتوریا و Stellenbosch در آفریقای جنوبی. #خورشیدی #نوآوری

منn در اوت سال 2017 خدمه رنگارنگ از 30 نفر از دانشجویان RV دانشکده مهندسی (RVCE) در بنگلور تحصیل در سراسر مختلف مهندسی جریانهای شرکت کننده در بریجستون World Solar Challenge (BWSC). BWSC یک مسابقه طراحی برای کشف جهان کارآمد ترین صفحه خورشیدی ماشین الکتریکی رانده می شود بیش از 3000 متر از داروین به آدلاید در استرالیا. چه RVCE ماشین خورشیدی تیم تا به حال در اختیار خود بود آرکا از فیبر کربن monocoque ماشین.

“ماشین باتری زد بر انرژی خورشیدی است. ما شارژ آن با پانل های خورشیدی و نمی نیاز به هر گونه منبع خارجی انرژی است. با یک باتری طیف وسیعی از 300-325 متر در یک شارژ با سرعت متوسط 50 kmph (سرعت بالا 85 kmph) در استرالیا, جاده, ماشین نیز تا به حال یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد. هنگامی که تابش خورشیدی است که 100 درصد در برخی از دوره ها در روز, پانل های خورشیدی تولید قدرت به اندازه کافی به طوری که ماشین نیاز ندارد باتری خود را اجرا کنید. آن را پس از آن اجرا می شود صرفا در انرژی خورشیدی است. وزن خودرو با راننده (با وزن حداقل 80 کیلوگرم) بود 320 کیلوگرم می گوید:” Sanjeev V عضو RVCE تیم صحبت به بهتر هند.

Solar
خورشیدی ماشین توسعه یافته در سال 2017.

در سپتامبر سال 2020 به RVCE تیم را در رقابت در آفریقای جنوبی (SASOL) خورشیدی چالش دوسالانه هشت روز جایگزین سوخت خودرو مسابقه را پوشش می دهد که فاصله 4,100 متر با شروع از پرتوریا و پایان دادن به در Stellenbosch. برای مسابقه در آفریقای جنوبی این تیم است که به دنبال بهبود خود را بر خورشیدی ماشین الکتریکی (آرکا) جزئیات.

“این امر وزن بسیار کمتر از یکی از ما استفاده می شود در استرالیا و بیشتر ایرودینامیک پایدار که کاهش میزان بکشید. همه این عوامل کمک خواهد کرد که در بهبود باتری محدوده. پانل های خورشیدی شده اند به گونه ای طراحی شده است که این امر کار را با حداکثر بهره وری. ما در حال حاضر در تولید و تدارکات فاز 3 ما نمونه” او می افزاید.

اوایل روز

تاسیس در ماه سپتامبر سال 2013 توسط یک گروه از دانشجویان مقطع کارشناسی از RVCE, بنگلور, این تیم کار می کند نسبت به طراحی ساختمان و مسابقه خورشیدی وسایل نقلیه الکتریکی با یک انگیزه پیشرفت در انرژی های تجدید پذیر دامنه و گسترش آگاهی در مورد آن قابل قبول منافع در جامعه ما است.

تا کنون آنها را ساخته اند دو خودرو Soleblaze و آرکا که اجرا صرفا در انرژی از خورشید است. این تیم دانشجویی تنها یکی از هند تا کنون در شرکت جهان خورشیدی چالش استرالیا است.

ویژگی های کلیدی

“پک باتری که به منزله اولیه ذخیره سازی انرژی واحد ساخته شده است از نوع Li-ion سلول های مشابه به آنهایی که مورد استفاده در تسلا مدل S (NCR18650B). آنها برای انتخاب خود را با انرژی بالا و چگالی پایین خود تخلیه. باتری جعبه سفارشی توسط خود دانش آموزان بر اساس نیازهای خود. هر گسل و یا نوسانات درجه حرارت در حال شناسایی و بهینه ولتاژ سلول ها نگهداری می شود توسط یک سیستم مدیریت باتری می گوید:” این تیم است.

در ضمن پانل های خورشیدی ساخته شده از منکریستللین سیلیکون سلول های فتوولتائیک. “آرایه محدود شده است به مساحت 4 m2 با توجه به مسابقه مقررات و مرتب در رشته های که متصل به حداکثر قدرت نقطه انتقالها (MPPTs) که تامین حداکثر انرژی در نظر ولتاژ” ادعای خود بروشور.

Solar
این تیم در جهان خورشیدی چالش در سال 2017.

یکی دیگر از ویژگی های الکتریکی DC در-توپی است که می توان با متصل Motor Controller. Inhub موتور به شدت کاهش تلفات انرژی به عنوان یک جدا مکانیسم انتقال است اجتناب شود. همچنین سیستم تله متری در ماشین جمع آوری داده ها از چندین سنسور در ماشین و فرآیندهای اطلاعات مورد نیاز در هیئت مدیره و انتقال اطلاعات مورد نیاز به طور مداوم به تعقیب خودرو و سرور ابر.

“تیم ما ساخته شده فیبر کربن monocoque اتومبیل. ما تنها ماشین خورشیدی تیم در هند برای شرکت در جهانی خورشیدی چالش در استرالیا دو بار حتی اگر این مسابقات شده است در جریان سه دهه گذشته. بازگشت در سال 2013 و 2015 ما دریافت بسیاری از پشتیبانی از شرکت Wipro IBM و Infosys به عنوان به خوبی. اولیه ما هدف این است که برای ساخت یک ماشین مسابقه اما پس از آزمایش به طور منظم برای ایمنی و بهره وری و جنبه های دیگر ما می خواهیم برای ساخت یک چهار چرخ سواری خورشیدی ماشین. ما باید یک مرکز جوجه کشی و می خواهم به یک روز در ادامه به سمت توسعه یک start-up در امتداد این خطوط می گوید:” Sanjeev.

Solar
این RVCE ماشین خورشیدی تیم در سال 2019.

نیاز به حمایت

“در حالی که سفر از یک گوشه ای از آفریقای جنوبی به یکی دیگر از, ما یک تریلر خودرو نیز که به دنبال خواهد داشت خورشیدی ما و کمک در صورت هر گونه مشکلی وجود دارد. تریلر وسیله نقلیه خود هزینه های زیادی است. همچنین گرفتن خودرو از هند به آفریقای جنوبی و اقامت وجود دارد برای 11 روز و انجام آخرین لحظه کار مکانیکی بر روی آن مقدار زیادی از پول هزینه. این است دلیل اصلی ما نیاز به کمک های مالی. جدا از حمایت از ما متوسط حامیان مالی ما سعی می کنیم جمع آوری پول برای این رویداد به عنوان چنین به دلیل وجود مقدار زیادی از کمک های مالی مورد نیاز در ساخت و تولید به عنوان ما ترکیب همه ما اعتبار نوآوری,” او می گوید.


همچنین بخوانید: 1000 متر محدوده 30% ارزان تر: B’luru شرکت تعمیرات اساسی شارژ Tech برای اتومبیل های برقی!


اگر شما می خواهید برای کمک به این مشاغل دسته از دانش آموزان شما می توانید اینجا را کلیک کنید.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>